در بازی Crusader Kings 3 می‌توانید پاپ را فریب دهید!

قسمت سوم آزادی عمل بیشتری پیش روی مخاطب قرار خواهد داد

پاپ در بازی Crusader Kings 3

تیم سازنده‌ی بازی استراتژی Crusader Kings 3 تایید کرد که می‌توانید در این عنوان پاپ را فریب دهید و او را از راه به در کنید!

سری Crusader Kings نزد طرفداران عناوین استراتژی محبوبیتی زبانزد دارد. با این‌که هشت سال از عرضه‌‌ی قسمت دوم برای رایانه‌های شخصی می‌گذرد، اما هنوز هم پرطرفدار است و روزانه چند هزار نفر در استیم به تجربه‌ی آن می‌پردازند. شرکت Paradox Interactive سازنده و ناشر این سری در حال حاضر روی قسمت سوم کار می‌کند و به‌تازگی آپدیتی از روند ساخت آن ارائه داده است.

در آپدیت جدید سازندگان به معرفی سیستم Lifestyles در بازی پرداخته‌اند که بازیکنان کمک می‌کنند تا داستان‌های خود را در دل تاریخ پدید آورند. بازیکنان قادر به انتخاب از بین پنج لایف‌استایل مختلف هستند که هر کدام سه درخت توانایی و سه تمرکز دارند. این مکانیک‌ها شامل امتیازاتی هم می‌شوند که طیف وسیعی از لایف‌استایل‌ها را پوشش می‌دهد.

پنج لایف‌استایل بازی شامل Learning، Stewardship، Diplomacy، Martial و Intrigue می‌شود. لایف‌استایل آخر یعنی Intrigue برای کسانی‌ست که به فریب‌کاری، فتنه‌گری و ارعاب در بازی علاقه دارند! شما می‌توانید در بازی شخصیت‌های مختلفی را هدف قرار دهید و با فریب‌شان اهداف خود را پیش ببرید. به‌تازگی یکی از کاربران سرور دیسکورد Crusader Kings 3 از سازندگان پرسیده است که آیا می‌توان در بازی پاپ را هم فریب داد یا خیر. جواب سازندگان به این سوال یک «بله» قاطعانه است و در ادامه گفته‌اند یک رخداد خاص هم برای آن وجود دارد. رخداد یا Event در بازی یک حالت ماموریت‌واری دارند که پیش روی بازیکن قرار می‌گیرند و هر تصمیمی که گرفته شود منجر به وقوع اتفاق متفاوتی می‌گردد. باید دید که در بازی نهایی غیر از پاپ، دیگر چه شخصیت‌هایی را می‌توان گول زد!

بازی Crusader Kings 3 در سال جاری میلادی برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا