تریلر داستانی CrossfireX ما را با یکی از شخصیت‌های کلیدی آشنا می‌کند

فعلا خبری از تاریخ انتشار نیست

تریلر داستانی CrossfireX ما را با یکی از شخصیت‌های کلیدی آشنا می‌کند سورنا رضایی ۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی

دو استودیوی اسمایل‌گیت و رمدی اینترتینمنت در جریان Xbox Games Showcase تریلر داستانی CrossfireX را به نمایش گذاشتند که روی لوئیس تورس تمرکز دارد.

استودیوی رمدی اینترتینمنت که ساخت Alan Wake و Quantum Break را در پرونده‌ی خود دارد، حدودا پنج سال پیش تصمیم گرفت به جای ساخت یک بازی، به صورت همزمان روی چند پروژه کار کند. پس از اتخاذ چنین سیاستی، یکی از تیم‌ها ترجیح داد به سراغ ژانر اکشن اول شخص رفته و آن را با فضای علمی تخیلی که در محصولات پیشین استودیو دیده بودیم ترکیب کند. در همین بین، استودیوی کره‌ای اسمایل‌گیت با مدیران استودیو تماس گرفته و پیشنهاد همکاری روی نسخه‌ی جدید Crossfire را مطرح کردند؛ عنوانی که امروزه با نام CrossfireX شناخته می‌شود.

استودیوهای اسمایل‌گیت و رمدی اینترتینمنت در جریان رویداد Xbox Games Showcase که دقایقی قبل به اتمام رسید، تریلر داستانی CrossfireX را منتشر کردند. این ویدیوی تبلیغاتی در حدود ۲ دقیقه زمان داشته و روی یکی از شخصیت‌های کلیدی به نام لوئیس تورس تمرکز دارد. او در جریان یکی از عملیات‌های خود به یک لباس نظامی پیشرفته و قدرتمند دست پیدا می‌کند که ظاهرا از قابلیت‌های مختلفی از جمله نامرئی شدن برخوردار است. همین اتفاق هم باعث می‌شود تا لوئیس از سوی سازمان نظامی گلوبال ریسک به عنوان یک تهدید شناخته شود.

CrossfireX در حال حاضر تنها برای ایکس‌باکس وان توسعه می‌یابد اما از آن‌جایی که کراس‌فایر محبوبیت بسیاری در شرق آسیا دارد، انتشار آن برای دیگر پلتفرم‌ها اتفاق دور از ذهنی به نظر نمی‌رسد. در ضمن، تاریخ انتشار این بازی هنوز مشخص نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا