#مهسا_امینی

انتشار CrossfireX به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا به تعویق افتاده است

تاریخ انتشار جدید به‌طور دقیق مشخص نشد

انتشار CrossfireX

استودیوی کره‌ای اسمایل‌گیت اینترتینمنت با انتشار یک بیانیه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، از تاخیر در انتشار CrossfireX خبر داده است.

اسمایل‌گیت اینترتینمنت سال‌ها پیش قصد داشت کراس‌فایر را از لحاظ داستانی گسترش داده و آن را به طیف وسیع‌تری از مخاطبان معرفی کند. این بازی اکشن و اول شخص که بسیار به Counter-Strike شبیه است، در حدود ۶۵۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. تیم توسعه پس از بررسی گزینه‌های موجود با استودیوی ایکس‌باکس وارد همکاری شد؛ استودیویی که وظیفه‌ی ساخت را بر دوش رمدی اینترتینمنت گذاشت. سازندگان Alan Wake و Quantum Break در همان بازه‌ی زمانی مشغول بررسی ایده‌های مختلف بودند تا یک پروژه‌ی اکشن و اول شخص را تولید کنند. محصولی که در حال حاضر اسمایل‌گیت و رمدی مشترکا روی آن کار می‌کنند CrossfireX نام دارد.

اسمایل‌گیت اینترتینمنت با انتشار یک بیانیه‌ی کوتاه در توییتر، از به تعویق افتادن انتشار CrossfireX خبر داده است. این بازی اکشن و اول شخص قرار بود در سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های هدف در دسترس قرار بگیرد اما علاقه‌مندان اکنون باید تا تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ منتظر بمانند. اگرچه بیانیه‌ی مورد بحث متن بسیار کوتاهی دارد اما دلیل تاخیر در آن ذکر شده است. طبق گفته‌ی سازندگان، همه‌گیری ویروس کرونا باعث شده روند پیشرفت پروژه مطابق برنامه‌ریزی‌های اولیه پیش نرود. در ادامه می‌توانید بیانیه را به صورت کامل مطالعه کنید:

پس از در نظر گرفتن چالش‌هایی که اسمایل‌گیت اینترتینمنت در مواجهه با همه‌گیری ویروس کرونا مواجه شد و صد البته مشورت فراوان، تصمیم سختی را اتخاذ کرده و انتشار CrossfireX را تا سال ۲۰۲۱ میلادی به تعویق انداخته‌ایم.

تاخیر در عرضه‌ی بازی فرصتی را به ما می‌دهد تا CrossfireX را از لحاظ کیفی به سطحی برسانیم که تیم برنامه‌ریزی کرده بود. در آینده اخبار بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت.

CrossfireX از دو بخش تشکیل می‌شود: بخش داستانی و بخش چندنفره. بخش داستانی را رمدی اینترتینمنت می‌سازد و به صورت پولی عرضه خواهد شد. قصه روی یک فرد نظامی به نام لوئیس تورس تمرکز دارد که در جریان یکی از عملیات‌های خود به یک لباس پیشرفته و قدرتمند دست پیدا می‌کند؛ لباسی که از قابلیت‌های مختلفی از جمله نامرئی شدن برخوردار است. همین اتفاق هم منجر می‌شود لوئیس از سوی سازمان نظامی گلوبال ریسک به عنوان یک تهدید شناخته شود. بخش چندنفره را هم اسمایل‌گیت اینترتینمنت می‌سازد و به صورت کاملا رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. این بخش شباهت بسیاری به Counter-Strike: Global Offensive دارد.

در انتها، لازم به ذکر است محصول مشترک رمدی اینترتینمنت و اسمایل‌گیت اینترتینمنت به صورت انحصاری برای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا