برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

فیلم جنایی Time To Hunt به نتفلیکس خواهد آمد

برنامه‌ی سازندگان تغییر کرد

فیلم جنایی Time To Hunt به نتفلیکس خواهد آمد ۰ ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
فیلم جنایی Time To Hunt

فیلم جنایی Time To Hunt قرار بود در کشورهای مختلف جهان به اکران در بیاید اما تعطیل شدن سینماها، سازندگان را به سمت راه‌های جایگزین مانند نتفلیکس سوق داد.

چندی پیش جشنواره‌ی فیلم برلین ۲۰۲۰ برگزار شد و شرکت‌های مختلفی از جمله کانتنتس پاندا (Contents Panda) در آن حضور داشتند. این شرکت کره‌ای در جریان جشنواره‌ی امسال فیلم جنایی Time To Hunt را برای حاضران به نمایش گذاشت و موفق شد امتیاز آن را به بیش از ۳۰ ناشر مختلف بفروشد. این شرکت‌ها قرار بود وظیفه‌ی اکران جدیدترین ساخته‌ی یون سانگ-یان (Yoon Sung-hyun) را در مناطق مختلف جهان بر عهده داشته باشند.

شرکت لیتل بیگ پیکچرز (Little Big Pictures) که سرمایه‌گذار اصلی و ناشر داخلی Time To Hunt محسوب می‌شود، قصد داشت مدت کوتاهی پس از پایان جشنواره‌ی فیلم برلین، اکران گسترده‌ی این فیلم را در کره‌ی جنوبی آغاز کند اما این اتفاق به دلیل شیوع ویروس کرونا عقب افتاد. با ادامه دار شدن تعطیلی سینماها و همچنین شیوع کووید-۱۹ در سایر مناطق جهان، این شرکت تصمیم گرفت برنامه‌ها را تغییر داده و جدیدترین محصول خود را بدون اکران گسترده، راهی نتفلیکس کند.

لیتل بیگ پیکچرز مشغول مذاکره با Contents Panda است تا اقدامات لازم به منظور کاهش ضررهای مالی اتخاذ شود. به هر حال چندین قرارداد با محوریت امتیاز اکران امضا شده بود. البته تا به اینجای کار کانتنتس پاندا تمایلی به همکاری نشان نداده است. در ادامه می‌توانید بخشی از بیانیه‌ی لیتل بیگ پیکچرز را مطالعه کنید:

 

 

پس از انتظاری طولانی، سرانجام می‌توانیم این خبر را با خرسندی اعلام کنیم. چندی پیش تصمیم گرفتیم Time To Hunt را از طریق نتفلیکس به‌طور همزمان در ۱۹۰ کشور جهان پخش کنیم. از آن‌جایی که روند شیوع کووید-۱۹ ادامه داشته و کشورهای بیشتری درگیر شده‌اند، تصمیم گرفتیم چنین روشی را برای پخش فیلم انتخاب کنیم. امیدوار هستیم نتفلیکس روش موثری برای معرفی جدیدترین محصول‌مان به تعداد بیشتری از مخاطبان باشد.

مدیران کانتنتس پاندا معتقد هستند ارائه‌ی پیشنهاد پرداخت خسارت در شرایطی که قراردادها امضا شده، نادیده گرفتن حقوق شرکت‌های ناشر است. در نتیجه فعلا تمایلی به همکاری با لیتل بیگ پیکچرز ندارند. سرمایه‌گذار اصلی فیلم Time To Hunt درباره‌ی قراردادهای امضا شده و عدم همکاری از سوی کانتنتس پاندا گفت:

طی دو هفته‌ی گذشته با شرکت کانتنتس پاندا در ارتباط بودیم تا همکاری‌های لازم صورت بگیرد. ما قصد داشتیم بالاترین مبلغی که در توانمان بود را به عنوان خسارت پرداخت کنیم و از کانتنتس پاندا هم درخواست کردیم پیام ما درباره‌ی پرداخت خسارت را به خریداران امتیاز اکران انتقال دهد. آن‌ها از انجام این کار سر باز زدند. ما هم مجبور شدیم قرارداد را به‌صورت یک‌طرفه فسخ کنیم. چنین اتفاقی برای یک شرکت فروش امتیاز اکران تنها به ضرر مالی ناچیزی ختم می‌شود اما برای ما مسئله‌ی مرگ و زندگی است. امیدوار هستیم در این مورد به توافق برسیم.

فیلم Time To Hunt در آینده‌ای نزدیک جریان دارد؛ زمانی که کره‌ی جنوبی از وضعیت اقتصادی مناسبی برخوردار نبوده و زاغه‌نشینی گسترش یافته است. چهار جوانی که در زاغه‌ها زندگی می‌کنند، یک گروه تشکیل داده و برای بقای خود مرتکب جرم می‌شوند. یون سانگ-یان برای ساخت سومین فیلم بلند خود از بازیگران جوان از جمله لی جی-هون (Lee Je-hoon)، آن جی-هانگ (Ahn Jae-hong) و چویی وو-شیک (Choi Woo-shik) استفاده کرد. در پایان، لازم به ذکر است که این اثر از تاریخ ۲۲ فروردین (مصادف با ۱۰ آوریل) به‌صورت انحصاری روی سرویس نتفلیکس قرار خواهد گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments