تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time را از اینجا تماشا کنید

با کاراکتر Dingodile به تجربه‌ی بازی بپردازید!

در جریان مراسم State of Play، تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی مورد انتظار Crash Bandicoot 4: It’s About Time به نمایش در آمد.

در جریان مراسم State of Play شرکت سونی (Sony)، نمایش جدیدی از گیم‌پلی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time منتشر شد. در این تریلر مشخص شد که گیمرها می‌توانند با کاراکتر Dingodile به تجربه‌ی بازی بپردازند. Dingodile، یکی از چندین شخصیت دنیای مجموعه‌ی «کرش بندیکوت» است که مطمئنا طرفداران این سری با این کاراکتر آشنایی کامل دارند. پیش از این، کنترل کاراکتر Coco علاوه بر Crash و Dr. Neo Cortex تایید شده بود و حالا با این اوصاف، Dingodile چهارمین شخصیت قابل بازی Crash Bandicoot 4 خواهد بود.

It’s About Time، یک دنباله‌ی مستقیم بر نسخه‌ی سوم مجموعه با نام Crash Bandicoot: Warped خواهد بود. در این بازی، کرش در یک جزیره مشغول استراحت است که با چند ماسک کوانتومی برخورد می‌کند و متوجه این موضوع می‌شود که می‌تواند با استفاده از یکی از این ماسک‌ها، به سفر در زمان بپردازد؛ همین موضوع باعث می‌شود تا کرش در زمان سفر کند و جلوی یک سری از کارهای دکتر نئو کورتکس را بگیرد.

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time، در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۲۰ (۱۱ مهرماه ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا