بازی Crash Bandicoot 4 حاوی پرداخت‌های درون برنامه‌ای خواهد بود

به‌نظر می‌رسد این پرداخت‌ها به موارد ظاهری محدود می‌شوند

Crash Bandicoot 4

با توجه به صفحه رسمی Crash Bandicoot 4 It’s About Time در فروشگاه مایکروسافت، به نظر می‌رسد این بازی حاوی پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای خواهد بود.

چند روزی می‌شود که شرکت اکتیویژن، به صورت رسمی از نسخه‌‌ی جدید کرش بندیکوت با نام Crash Bandicoot 4: It’s About Time رونمایی کرده است. وظیفه ساخت این بازی که دنباله‌ای بر سه‌گانه‌ی محبوب و بسیار موفق فرنچایز Crash محسوب می‌شود به عهده استودیو تویز فور باب (Toys For Bob) قرار دارد. در این نسخه شاهد ظاهر جدیدی از کرش و کوکو، در دنیایی مدرن‌تر و امروزی خواهیم بود.

حال، در آخرین اخبار منتشر شده از کرش 4، به نظر می‌رسد این عنوان حاوی پرداخت‌های درون برنامه‌ای خواهد بود. در حال حاضر مشخص نیست که این خرید‌های درون برنامه‌ای شامل چه مواردی می‌شوند؛ اما از آنجایی که امکان شخصی‌سازی ظاهری و وجود اسکین‌های متفاوت برای کاراکترهای بازی تایید شده، منطقی است اگر شاهد مایکروترنزکشن‌ها برای موارد ظاهری در کرش 4 باشیم. ذکر این نکته لازم است که در توضیحات موجود در فروشگاه مایکروسافت آمده است، بازیکنانی که بازی را به صورت دیجیتالی خریداری می‌کنند، اسکین Totally Tubular برای کرش و کوکو را به رایگان دریافت خواهند کرد.

این بازی چند روز پیش رونمایی شدو در طول یک هفته‌ی اخیر، اطلاعات قابل توجهی از آن در دسترس عموم قرار گرفت. روز گذشته هم براساس یک گزارش، حدس زده شد که این بازی دارای ۱۰۰ مرحله خواهد بود اما اکتیویژن و Toys for Bob هنوز واکنشی نسبت به این گزارش نشان نداده‌اند.

در آخر، بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در تاریخ ۱۱ مهرماه ۱۳۹۹ (مصادف با ۲ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) و با قیمت ۶۰ دلار برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد؛ انتشار این بازی برای کنسول‌های نسل نهم، رایانه‌های شخصی و همچنین کنسول نینتندو سوییچ در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. برای کسب اطلاعات جامع‌تر از بازی پیشنهاد می‌کنیم که مقاله‌ی «هر آن‌چه از Crash Bandicoot 4: It’s About Time می‌دانیم» را از رسانه سرگرمی را مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا