احتمال عرضه بازی Counter-Strike 2 در هفته آینده

توییت مرموز ولو

احتمال عرضه بازی Counter-Strike 2 در هفته آینده حمید توحیدلو ۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
عرضه بازی Counter-Strike 2

شواهد امر گویای این موضوع است که بازی Counter-Strike 2 هفته آینده عرضه خواهد شد.

شرکت ولو در اوایل سال جاری میلادی در اقدامی غافل‌گیرکننده از بازی جدید سری کانتر استرایک پرده برداشت؛ اثری که در زمینه گیم پلی با یک سری پیشرفت‌های قابل توجهی نسبت به نسخه قبلی روبه‌رو شده و در کنار آن‌ها، از ویژگی‌ها و مکانیزم‌های جدیدی استفاده می‌کند.

این بازی هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد و شرکت ولو صرفا از عرضه آن در تابستان برای رایانه شخصی خبر داده است. در همین راستا، مدتی پیش بود که این کمپانی در بیانیه‌ای از انتشار بازی در آینده نزدیک خبر داد که حال در توییت دیگر، احتمالا به عرضه بازی در چهارشنبه هفته پیش‌رو اشاره می‌کند.

شرکت ولو در صفحه رسمی بازی کانتر استرایک در شبکه ایکس (توییتر سابق) اعلام کرد:

چهارشنبه آینده مشغول انجام چه کاری هستید؟

بسیاری از بازیکن‌ها معتقد هستند که اشاره به چهارشنبه پیش‌رو بی‌دلیل نیست و احتمالا بازی مورد انتظار Counter-Strike 2 در روز چهارشنبه، ۵ مهر ماه (۲۷ سپتامبر) به طور رایگان برای پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد. همچنین، برخلاف آثار قبلی این سری، ممکن است که این بازی برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس نیز عرضه شود.

کانتر استرایک ۲ در واقع دنباله بازی کانتر استرایک گلوبال آفنسیو به شمار می‌رود که بازیکن‌ها می‌توانند تمام آیتم‌های خریداری شده خود را به نسخه جدید انتقال دهند. از مهم‌ترین تغییرات و پیشرفت‌های بازی می‌توان به ارتقای چشمگیر کیفیت بصری، گرافیک فنی، گان پلی واقع‌گرایانه‌تر و سیستم رنکینگ جدید به ازای موقعیت جغرافیایی و هر نقشه اشاره کرد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه توییت مرموز ولو و احتمال عرضه بازی Counter-Strike 2 در چهارشنبه هفته آتی چیست؟ به نظر شما، آیا این اثر می‌تواند موفقیت‌های عناوین قبلی را تکرار و رکورد جدیدی را در استیم به ثبت برساند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا