صحبت سازنده بازی God of War Ragnarok درباره تاریخ انتشار خدای جنگ جدید + کلیپ

منتظر تریلر یا تیزر جدید باشید!

صحبت سازنده بازی God of War Ragnarok درباره تاریخ انتشار خدای جنگ جدید + کلیپ امیرحسین ناصری ۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی

اخیرا کوری بارلوگ (Cory Barlog) تهیه کننده و سازنده بازی God of War Ragnarok اطلاعات تازه‌ای را به واسطه چهارمین سالگرد عرضه عنوان God of War 2018 منتشر کرده است که می‌توانید کلیپ با زیرنویس فارسی و جزئیات آن را در ادامه این مطلب تماشا و مطالعه کنید.

بدون شک یکی از شانس‌های تبدیل به بهترین بازی سال در ۲۰۲۲ عنوان جدید در سری خدای جنگ خواهد بود. بازی God of War در سال ۲۰۱۸ توانست این جایزه را همراه با خود به استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) ببرد و به سونی هدیه دهد، اما یک نکته درباره این عنوان داشتن یک دنباله با پتانسیل بالا بود که دو سال بعد خبر ساخت آن رسما در یک رویداد اعلام شد.

ساخت بازی God of War 2018 توسط کوری بارلوگ، کارگردان و انیماتور عناوین مختلف سری خدای جنگ و همچنین Tomb Raider 2013 هدایت شده بود. او این بازی را به عنوان یک ریبوت بر داستان زندگی کریتوس (Kratos) خشمگین در نظر گرفت؛ کسی که حال با داشتن یک فرزند در سرزمینی بسیار دورتر از یونان باستان، حال در جهان اساطیری نورس (Norse) گرفتار شده و باید مراقب باقی مانده خانواده جدید خود باشد. با این وجود بارلوگ قصد نداشت که با خلق جهانی تازه پس از وقایع بازی God of War III، به زودی از آن دست بکشد و همه چیز را با یک بازی تمام کند. به همین دلیل نیز نحوه پایان بازی و همچنین روایت داخل آن به نحوی مانند یک داستان برای آماده کردن مخاطب عمل می‌کنند تا به زودی سایر خدایان نورس را هم ملاقات کرده و در فرصت مناسب از خجالت تک تک آن‌ها در بیایید!

بارلوگ مدت‌هاست که به جز یک تیزر کوتاه و یک تریلر گیم پلی، هنوز اطلاعات چندانی را از عنوان Ragnarok در اختیار کاربران قرار نداده و به همین دلیل نیز اخیرا طی یک ویدیو، به بهانه چهارساله شدن عنوان God of War 2018 جزئیاتی را ارائه کرده است.

ویدیو صحبت‌های سازنده بازی God of War Ragnarok

در این ویدیو، بارلوگ تشکر ویژه‌ای را از طرفداران بابت حمایتی که برای ساخت عناوین مختلف سری خدای جنگ داشتند اعلام می‌کند و سپس به سراغ فیل بزرگ اتاق، یا همان Ragnarok می‌رود. به گفته او، آن‌ها در استودیو سانتا مونیکا سخت در حال تلاش برای ساخت عنوان جدید هستند و قصد دارند تا گرافیک این بازی را در بهترین حالت ممکن ارائه کنند. این در حالی است که بارلوگ اظهار می‌کند او هرگز قصد ندارد تا طرفداران را بیش از حد در انتظار نگه دارد و در صورت آمدن هرگونه محتوای آماده انتشار، قطعا آن را منتشر می‌کند.

تهیه‌کننده و سازنده بازی God of War Raganrok اعلام کرده که در حال حاضر هنوز چیزی از محتوای ساخته شده توسط تیم استودیو سانتا مونیکا قابل انتشار و دیدن توسط عموم مردم نیست و به همین دلیل نیز فعلا از پخش کردن یا گفتن هر جزئیاتی دست کشیده است. با این وجود، چنان که او برای انتشار یک تریلر یا تیزر جدید مشتاق است، به نظر می‌رسد که به زودی باید شنونده اطلاعات جدیدی از این عنوان مورد انتظار باشیم!

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا