1%
  • 0/10

نمایشگاه ایفا به دلیل ویروس کرونا احتمالا برگزار نمی‌شود

احتمال برگزاری آنلاین نمایشگاه برلین در تابستان امسال

نمایشگاه ایفا به دلیل ویروس کرونا احتمالا برگزار نمی‌شود ۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار فناوری کپی لینک
نمایشگاه ایفا

نمایشگاه ایفا به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین رویدادها در حوزه‌ی لوازم الکترونیکی، احتمالا امسال برگزار نخواهد شد.

پس از لغو برگزاری کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۰ (MWC) به دلیل شیوع ویروس کرونا، حالا برگزار کنندگان نمایشگاه IFA نیز اعلام کرده‌اند که احتمالا این نمایشگاه که هر سال اواخر تابستان در برلین آلمان برگزار می‌شود، برپا نخواهد شد.

برگزار کنندگان ایفا در توییتی از اجرای نمایشگاه به شکل آنلاین و تحت یک کانسپت نوآورانه خبر داده‌اند که به این ترتیب می‌‌توان انتظار عصر جدیدی در برگزاری نمایشگاه‌ها در آینده را داشت؛ با وجود فضایی که هم‌اکنون با شیوع بیماری به‌وجود آمده ممکن است این روند ادامه یابد و شاهد کاهش ارتباطات فیزیکی در دنیای واقعی باشیم و همانطور که در حال حاضر همه‌ی خریدها و کارهای روزمره به شکل اینترنتی و آنلاین انجام می‌شود، برگزاری نمایشگاه‌ها نیز شکل دیجیتال به خود بگیرد.

البته توضیحات بیشتری درباره‌ی نحوه‌ی برگزاری این نمایشگاه داده نشده و ظاهرا قرار است در آینده اطلاعات جامع‌تری در مورد این نمایشگاه ارایه شود.

از آنجا که همه‌ی رویدادهای امسال از نمایشگاه‌ها گرفته تا المپیک به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده، احتمالا نمایشگاه ایفا نیز به همین دلیل برگزار نخواهد شد یا با تعداد شرکت کنندگان کمتر برگزار می‌شود.

نمایشگاه ایفا هر سال میزبان بیش از دو هزار شرکت و با حضور بیش از ۲۰۰ هزار بازدیدکننده از سراسر دنیا اواخر تابستان در شهر برلین برگزار می‌شود و معمولا در این رویداد شرکت‌های تولید کننده گوشی از جمله سامسونگ و سونی و نیز شرکت‌های چینی حضور پیدا می‌کنند.

سامسونگ و سونی از جمله شرکت‌هایی هستند که همه ساله یکی از سری از محصولات‌شان از جمله گوشی‌های پرچمداران‌شان را در این رویداد به نمایش می‌گذارند.

این نمایشگاه هم به لحاظ جایگاهی برای معرفی محصولات جدید فناورانه و نیز دیدار و گفتگوی شرکت کنندگان و مدیران شرکت‌ها، اهمیت زیادی در حوزه‌ی تولیدکنندگان محصولات الکترونیکی به شمار می‌رود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments