عرضه‌ی بازی Control برای Xbox Game Pass تکذیب شد

شایعه‌ای که تکذیب شد!

Control برای Xbox Game Pass

عرضه‌ی بازی Control در Xbox Game Pass توسط 505Games به‌صورت رسمی تکذیب شد. این در حالی است که فیل اسپنسر در خصوص انتشار این عنوان روی سرویس گیم پس خبر داده بود.

طی اعلامیه‌ی فیل اسپنسر، رئیس بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت، بازی Control قرار است برای سرویس گیم پس عرضه شود، ولی شرکت ناشر این بازی یعنی 505Games در بیانیه‌ای اعلام کرد که این بازی قرار نیست برای سرویس گیم پس در دسترس قرار بگیرد.

داستان از این قرار است که فیل اسپنسر در جریان بخش زنده‌ی Extra Life charity تایید کرده بود که بازی Control به سرویس گیم پس ایکس‌باکس وان اضافه خواهد شد. او در این برنامه گفته بود:

من فکر می‌کنم بازی Control عنوان خیلی خوبی باشد که افراد زیادی آن را تجربه نکردند. بنابراین خیلی خوشحال می‌شوم که ببینم، این بازی برای گیم پس عرضه شود تا افراد بیشتری بتوانند آن را تجربه کنند.

هر چند که فیل اسپنسر تاریخ دقیقی از عرضه‌ی بازی روی سرویس گیم پس نداد ولی بیشتر افراد فکر می‌کردند که سخن او تاییدی برای عرضه Control برای این سرویس است. حالا بعد از چند روز، 505Games که وظیفه‌ی نشر این بازی را بر عهده دارد، سخنان فیل اسپنسر را تکذیب کرد. آنها در بیانیه اعلام کردند:

در حال حاضر ما هیچ خبر و یا برنامه‌ای در مورد عرضه‌ی بازی Control برای سرویس گیم پس نداریم.

ردموندی‌ها که همیشه در حال به‌روزرسانی این سرویس برای مشتریانشان هستند، تایید کردند که در حال حاضر بازی Control قرار نیست برای سرویس Xbox Game Pass  عرضه شود.

Control یک عنوان شوتر سوم شخص است که توسط استودیوی رمدی ساخته شده و 505Games وظیفه‌ی نشر آن را بر عهده گرفته است. این بازی توانست کاندید بهترین بازی سال در مراسم TGA 2019 باشد.

نظر شما کاربران سرگرمی در خصوص این اتفاق چیست و به نظر شما چه چیزی باعث شد که فیل اسپنسر همچنین اطلاعاتی را به مخاطبان بدهد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا