اولین تریلر فیلم The Conjuring 3 منتشر شد

وارن‌ها در دهه‌ی هشتاد به جنگ شیاطین می‌روند

اولین تریلر فیلم The Conjuring 3 منتشر شد نریمان هروی ۱۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر (سینمایی)

اولین تریلر فیلم The Conjuring 3 منتشر شد. سومین فیلم این مجموعه، روی زوج وارن و تاریک‌ترین فصل زندگی آنان، تمرکز خواهد داشت.

حالا نوبت به عرضه‌ی اولین تریلر سومین نسخه از سری کانجرینگ، با نام The Conjuring: The Devil Made Me Do It رسیده است! پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا در سال ۲۰۱۳ و برای اولین بار در قامت دو کار کارآگاه مسائل فرابشری، در اولین نسخه از سری The Conjuring قرار گرفتند. سال ۲۰۱۶ میلادی نیز با عرضه‌ی نسخه‌ی دوم از این مجموعه پیگیری شد و مقدمه‌ای برای انتشار اسپین‌آف‌هایی به مانند The Nun ،Annabelle و The Crurse Of Llorana گردید. سری The Conjuring همواره به عنوان یکی از بهترین آثار ژانر وحشت در قرن ۲۱ لقب داشته و هم‌اکنون با نسخه‌ی سوم، باید منتظر تاریک‌ترین فصل زندگی خانواده‌ی وارن باشیم.

The Conjuring: The Devil Made Me Do It داستان Arne Johnson را پیگیری می‌کند. او مردیست که روحش توسط یک شیطان تسخیر شده و صاجب‌خانه‌ی خود را کشته است. در این فیلم ابتدا وارن‌ها باید به سراغ پسری جوان که پیش از جانسون، میزبان شیطان بوده است، بروند و همچنین به نظر می‌رسد که همسر اد، یعنی لورن قرار است با دردسر‌های زیادی رو به رو شود. کارکتر لورین در طول سری و با هر پرونده‌ای دستخوش تغییراتی می‌شده و ظاهرا The Conjuring: The Devil Made Me Do It نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

حالا با انتشار اولین تریل از این فیلم، درمی‌یابیم که وارن‌ها عازم ایالتی با نام Connecticut می‌شوند تا به پرونده‌ی Johnson رسیدگی کنند اما خب طبق معمول، اوضاع بسیار بدتر از چیزی بوده است که تصورش را می‌کردند. خانواده‌ی جانسون طلسم شده‌اند و به تسخیر جانسون توسط شیطان، اعتقادی ندارند.

شما می‌توانید تریلر فیلم The Conjuring: The Devil Made Me Do It را در ذیل مشاهده نمایید:

این‌که وارن‌ها قرار است چگونه با این اوضاع دست و پنجه نرم کنند و از پس این پرونده برآیند، مجهول است ولی کارگردان این فیلم یعنی آقای مایکل چاوز اعلام کرده که فیلم Conjuring 3 تاریک‌ترین و بزرگ‌ترین فیلم این سری تا به اینجای کار محسوب می‌شود. سری کانجرینگ همواره میزبان صحنه‌هایی ترسناک و رعب‌انگیز بوده و این تریلر نیز به خوبی توانسته باری دیگر این جس را به بینندگان القا کند.

نظر شما در مورد سری Conjuring چیست؟ آیا آن را بهترین اثر ژانر وحشت در قرن ۲۱ می‌دانید؟ کدام صحنه‌ی این سری توانسته به قدری شما را بترساند که حتی به فکر متوقف کردن فیلم بیافتید؟ راستی فیلم ژانر وحشت موردعلاقه‌ی شما، چه فیلمی است؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را در مورد این تریلر و سایر فیلم‌های ترسناک با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا