#مهسا_امینی

تصاویر جدید Coming 2 America با نقش‌آفرینی ادی مورفی منتشر شد

تعداد این تصاویر به رقم چهار می‌رسد

تصاویر جدید Coming 2 America

استودیوی آمازون که وظیفه‌ی نشر دیجیتالی را بر عهده گرفته، تصاویر جدید Coming 2 America با نقش‌آفرینی ادی مورفی را به اشتراک گذاشته است.

ادی مورفی (Eddie Murphy) در میان نسل جدید علاقه‌مندان به سینما چندان شناخته شده نیست اما در دهه‌ی ۸۰ و ۹۰ میلادی یکی از کمدین‌های پرکار به شمار می‌رفت. Coming to America، یکی از فیلم‌های شاخصی است که او در طول آن بازه‌ی زمانی به نقش‌آفرینی پرداخت. داستان این اثر درباره‌ی شاهزاده آکیم جافر است که در زاموندا (یک کشور خیالی در آفریقا) زندگی می‌کند. او قادر نیست در محل زندگی خود زن مناسبی را برای ازدواج بیابد. از همین رو، به همراه دوست صمیمی‌اش سفری را به آمریکا آغاز می‌کند. اتخاذ همین تصمیم، باقی داستان را زمینه‌سازی می‌کند.

چهارمین فیلم John Landis در مقام کارگردان نه تنها بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد، بلکه در مقابل بودجه‌ی ۳۶ میلیون دلاری خود، در حدود ۳۵۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. با وجود چنین موفقیت‌هایی، ساخت قسمت دوم از سوی مدیران پارامونت پیکچرز در دستور کار قرار نگرفت. این شرایط با گذشت حدودا ۳۰ سال تغییر کرد. کار روی دنباله در سال ۲۰۱۷ میلادی آغاز شد و دو سال بعد هم ادی مورفی رسما به پروژه پیوست تا بار دیگر نقش آکیم جافر را جلوی دوربین ایفا کند. پارامونت در ابتدا قصد داشت این فیلم کمدی را در کریسمس سال جاری میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای ببرد اما همه‌گیری ویروس کرونا باعث تغییر در برنامه‌ریزی‌ها شد.

آمازون که وظیفه‌ی نشر دیجیتالی را به دوش می‌کشد، ساعاتی قبل تصاویر جدید Coming 2 America را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. تعداد این عکس‌ها به رقم چهار رسیده و برخی از نام‌های جدید تیم بازیگری از جمله جرمین فاولر (Jermaine Fowler)، تیانا تایلور (Teyana Taylor) و کیلی لین (KiKi Layne) را نشان می‌دهند. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

داستان Coming 2 America چند دهه پس از Coming to America روایت می‌شود. آکیم جافر در آستانه‌ی تبدیل شدن به پادشاه زاموندا است که متوجه می‌شود یک فرزند پسر دارد؛ فرزندی که در منطقه‌ی کویینز نیویورک بزرگ شده است. پدر آکیم در حال مرگ بوده و دوست دارد فرزندش در حالی که متاهل است به پادشاهی برسد. از همین رو، شخصیت اصلی داستان به همراه دوست صمیمی‌اش بار دیگر راهی ایالات متحده‌ی آمریکا می‌شود.

میزان فعالیت کمپین تبلیغاتی Coming 2 America نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است. با ادامه یافتن این روند، احتمالا در آینده‌ای نزدیک اولین تریلر این فیلم کمدی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌‌گیرد. در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین محصول پارامونت پیکچرز از تاریخ ۱۵ اسفند (مصادف با ۵ مارس سال ۲۰۲۱ میلادی) در سینماهای فعال و همچنین سرویس استریم پرایم ویدیو قابل‌تماشا خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا