بازی‌های جدید ایکس‌باکس گیم پس در ماه دسامبر مشخص شدند

منتظر ۱۲ بازی مختلف باشید!

بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس در ماه دسامبر Halo Infinite

شرکت سرشناس مایکروسافت چندی پیش فهرست اسامی بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس ماه دسامبر سال جاری میلادی را به اشتراک گذاشت که شامل دوازده بازی جدید و سرگرم‌کننده می‌شود.

سرویس اشتراکی مایکروسافت کاتالوگی گسترده و متنوع از بازی‌های ویدیویی را در قالب یک اشتراک ماهانه با قیمتی نسبتا ارزان ارائه می‌دهد. این سرویس به لطف پشتیبانی مستمر ردموندی‌ها حسابی در میان بازیکنان محبوب شده و در حال حاضر بسیاری از کاربران پلتفرم‌های ایکس‌باکس و پی‌سی با عضویت در گیم پس هزینه‌های خود را تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهند. گیم پس هر هفته میزبان بازی‌های مختلفی است و هر از چند گاهی نیز عناوین جدید از همان روز عرضه به آن راه می‌یابند که در تازه‌ترین خبرها، ردموندی‌ها از ورود دوازده بازی جدید در نیمه‌ی اول ماه جاری میلادی خبر دادند.

به گفته‌ی مایکروسافت، از روز پنج‌شنبه، یازدهم آذر (مصادف با دوم دسامبر)، عناوین ANVIL و Archvale و Rubber Bandits به سرویس گیم پس اضافه می‌شوند. نکته قابل توجه این است که این آثار همزمان با انتشار جهانی در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. در کنار این‌ها، بازیکنان کنسول و پی‌سی به رایگان می‌توانند به تجربه‌ی Final Fantasy XIII-2 بپردازند. همچنین، بازی Lawn Mowing Simulator و Stardew Valley و Warhammer 40,000: Battlesector نیز در زمان مذکور راهی ایکس باکس گیم پس خواهند شد.

در روز شانزدهم آذر ماه (هفتم دسامبر) نوبت به بازی Space Warlord Organ Trading Simulator می‌رسد. بدون شک، گل سرسبد بازی‌های رایگان گیم پس در ماه دسامبر، هیلو اینفینیت است که طبق رویکرد همیشگی مایکروسافت، همزمان با عرضه‌ی عمومی به این سرویس اضافه خواهد شد. دقت داشته باشید که بخش چندنفره و آنلاین بازی در حال حاضر به طور رایگان در دسترس تمامی علاقه‌مندان قرار دارد و شما بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای می‌توانید مولتی‌پلیر بازی را روی کنسول و یا رایانه‌ی شخصی تجربه کنید. با این حال، بخش داستانی و کمپین بازی قرار است در روز هفدهم آذر منتشر شود که کاربران گیم پس به رایگان صاحب آن خواهند شد.

یک روز بعد، مایکروسافت بازی One Piece Pirate Warriors 4 را برای سه پلتفرم کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود در ایکس باکس گیم پس عرضه خواهد کرد و در روز بیست و سوم آذر ماه (۱۴ دسامبر)، همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره شده بود، بازی Aliens: Fireteam Elite تقدیم کاربران هر سه پلتفرم می‌شود. خبر خوب برای دارندگان کنسول‌های ایکس‌باکس این است که اثر Amoung Us نیز در زمان مزبور به گیم پس راه می‌یابد.

در ادامه می‌توانید زمان‌بندی و فهرست اسامی بازی‌های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس در ماه دسامبر سال جاری میلادی را مشاهده کنید:

۱۱ آذر ماه – ۲ دسامبر

 • ANVIL — کنسول، رایانه‌ی شخصی
 • Archvale — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
 • Final Fantasy XIII-2 — کنسول، رایانه‌ی شخصی
 • Lawn Mowing Simulator — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
 • Rubber Bandits — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
 • Stardew Valley — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
 • Warhammer 40,000: Battlesector — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود

۱۶ آذر ماه – ۷ دسامبر

 • Space Warlord Organ Trading Simulator — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود

۱۷ آذر ماه – ۸ دسامبر

 • Halo Infinite — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود

۱۸ آذر ماه – ۹ دسامبر

 • One Piece Pirate Warriors 4 — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود

۲۳ آذر ماه – ۱۴ دسامبر

 • Aliens: Fireteam Elite — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
 • Among Us — کنسول
بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس در ماه دسامبر

طبق روند همیشگی، در کنار عرضه‌ی بازی‌های جدید در ایکس‌ باکس گیم پس، این سرویس با برخی از عناوین خداحافظی می‌کند. بر اساس اظهارات اخیر مایکروسافت، در نیمه‌ی اول ماه دسامبر و از روز پنج‌شنبه، بیست و سوم آذر ماه (برابر با پانزدهم دسامبر امسال) شش بازی مختلف دیگر هم برای همیشه از دسترس مشترکین خارج خواهند شد.

البته، ردموندی‌ها مدعی هستند که تخفیف ۲۰ درصدی برای خرید هر کدام یک از این بازی‌ها برای مشترکین در نظر می‌گیرد. با توجه به حضور آثار مهیج و سرگرم‌کننده‌ در این فهرست، بهتر است فرصت را از دست ندهید و همین حالا از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرید. اسامی این آثار به شرح زیر است:

 • Beholder  — کنسول و کلاود
 • The Dark Pictures: Man of Medan — کنسول و رایانه‌ی شخصی
 • Guacamelee! 2 — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
 • Wilmot’s Warehouse — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
 • Unto The End — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
 • Yooka-Laylee and the Impossible Lair  — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود

گفتنی است که ایکس‌باکس گیم پس یکی از سرویس‌های پولی و اشتراکی شبکه‌ی پرمخاطب ایکس باکس لایو برشمرده می‌شود که کاربران کنسول‌های ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی صرفا با پرداخت مبلغ ده دلار می‌توانند ماهانه از تجربه‌ی رایگان بیش از چهارصد بازی ویدیویی مختلف لذت ببرند که بی‌شک عضویت در آن در بسیاری از هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کند. همچنین، اشتراک آلتیمیت یک پیشنهاد عالی دیگر از سوی ردموندی‌ها است که شامل عضویت ایکس باکس گیم پس و ایکس باکس لایو گلد می‌شود. به عبارتی، با این اشتراک می‌توانید علاوه بر بخش تک‌نفره و داستانی، به تجربه‌ی حالت چندنفره‌ی آنلاین بازی‌ها نیز بپردازید. عضویت یک ماهه‌ی این سرویس در حالت عادی به قیمت پانزده دلار قابل خریداری است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا