1%
  • 0/10

بازی‌های گیم پس در نیمه اول اکتبر ۲۰۲۳ معرفی شدند

ماه جدید، سرگرمی جدید

بازی‌های گیم پس در نیمه اول اکتبر ۲۰۲۳ معرفی شدند ۰ ۱۳ مهر ۱۴۰۲ اخبار (گیم) کپی لینک
بازی‌های گیم پس در نیمه اول اکتبر ۲۰۲۳

تیم ایکس باکس ساعاتی قبل از لیست بازی‌های جدید گیم پس در نیمه اول اکتبر ۲۰۲۳ رونمایی کرده که شامل عنوان مورد انتظاری می‌شود.

مایکروسافت و ایکس باکس چند سال پیش از سرویس اشتراکی بازی‌های ویدیویی با نام گیم پس (Game Pass) رونمایی کردند. کاربران می‌توانند با پرداخت ماهانه یا سالانه به لیست متنوعی از بازی‌ها دسترسی داشته و بدون پرداخت هزینه اضافی پای تجربه‌شان بنشینند. از همه مهمتر، ردموندی‌ها هر ماه لیست را بروزرسانی می‌کنند تا کاربران با گذشت زمان همچنان دلیلی برای تمدید اشتراک داشته باشند.

لیست بازی‌های گیم پس در نیمه اول اکتبر ۲۰۲۳ ساعاتی قبل از سوی تیم ایکس باکس منتشر شده است. مهمترین عنوانی که دیده می‌شود، بدون شک Forza Motorsport است که همزمان با عرضه جهانی، یعنی در تاریخ ۱۸ مهر (مصادف با ۱۰ اکتبر) به سرویس اشتراکی اضافه می‌شود. محصول جدید ترن 10 (Turn 10 Studios) بیش از ۵۰۰ خودروی واقعی را در خود جای داده که از این رقم، بیش از ۱۰۰ عدد برای نخستین بار به سری آمده‌اند. به این مورد باید آب و هوای پویا، لوکشین‌های متنوع و ارائه یک تجربه واقعگرایانه از رقابت‌های اتومبیلرانی را اضافه کرد.

البته Forza Motorsport اولین بازی جدیدی نیست که به گیم پس اضافه می‌شود. مشترکان هم اکنون می‌توانند Warhammer 40,000: Darktide را روی کنسول یا رایانه شخصی خود نصب کنند. این بازی اکشن اول شخص فرمولی شبیه به Warhammer: Vermintide 2 را در خود جای داده و کاربر باید با همکاری دوستانش مقابل موج‌های دشمنان بایستد. دیگر بازی جدید سرویس، From Space است که در سبک تیراندازی بوده و بصورت تکنفره یا چندنفره قابل تجربه است. عنوان مزبور در تاریخ ۲۰ مهر (مصادف با ۱۲ اکتبر) در دسترس قرار می‌گیرد.

آخرین بازی جدید، Like A Dragon: Ishin نام دارد. این بازی اکشن و ماجراجویی اسپین آفی برای سری بازی‌های یاکوزا (Yakuza) بوده و درباره یک سامورایی به نام ساکاموتو است. او می‌خواهد با کمک استادش به مبارزه با سیستم طبقه بندی اجتماعی ژاپن بپردازد. در ضمن، بازی مزبور در تاریخ ۲۵ مهر (مصادف با ۱۷ اکتبر) به گیم پس می‌آید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments