1%
  • 0/10

راب لایفلد از طرح اولیه شخصیت Colossus در فیلم Deadpool رونمایی کرد

تصویر هنری از جالب‌ترین صحنه‌ی فیلم

راب لایفلد از طرح اولیه شخصیت Colossus در فیلم Deadpool رونمایی کرد ۰ ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
شخصیت Colossus فیلم Deadpool

راب لایفلد به تازگی در توییتر خود از لباس و شکل اولیه شخصیت Colossus در فیلم Deadpool رونمایی کرد.

راب لایفلد نویسنده، طراح، هنرمند و منتشر کننده‌ی کمیک بوک است که بیشتر او را به دلیل طراحی بصری عناوین کمیک بوکی چون The New Mutants و X-Force می‌شناسند؛ اما شهرت اصلی لایلفد بیشتر به دلیل خلق شخصیت دوست داشتنی Deadpool است.

همانطور که گفته شد، او یک طراح بوده و در ساخت فیلم‌هایی نظیر Deadpool هم مشارکت داشت. در واقع برخی از صحنه‌های کلیدی و حساسی که در فیلم وجود دارد را راب لایفلد در ابتدا به صورت دیجیتالی طراحی کرده است. حال به تازگی مشخص شده که شخصیت Colossus که در فیلم Deadpool حضور دارد، ابتدا قرار بود با ظاهر متفاوتی روی تصویر ظاهر شود.

اگر شخصیت Colossus را نمی‌شناسید، او یکی از کاراکتر‌های کلیدی در فیلم Deadpool به حساب می‌آید که به شخصیت وید وینستون یا همان ددپول کمک‌های بسیار زیادی می‌کند. اولین حضور او در فیلم روی یک پل بود که در آن ددپول به دنبال شخصیت منفی فیلم می‌گشت. کلوسوس و نگاسونیک تین‌ایج ورهد برای قانع کردن، ددپول به ملحق شدن به تیم مردان ایکس و متوقف کردن او برای خرابی‌های بیشتر جلوی ددپول ظاهر می‌شوند که در جریان فیلم شاهد صحنه‌ی خنده داری هستیم.

حال تصویری که راب لایفلد در توییتر خود منتشر کرده، دقیقا همان صحنه‌ی روی پل را نشان می‌دهد که دستان ددپول در اثر ضربه به بدن محکم کلوسوس شکسته و دیالوگ «تمام دایناسور‌ها از تی‌رکس می‌ترسند» را به تصویر کشیده است.

در این تصویر کلوسوس لباس قرمز و تیشرت زرد رنگی پوشیده ولی در نهایت این طرح اجرایی نشد و کلوسوسی که در فیلم می‌بینیم، یک لباس مشکی بر تن دارد.




نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments