ویژگی زامبی Call of Duty Black Ops 2‌ پس از نه سال کشف شد!

بخش زامبی کالاف دیوتی پایان ندارد!

ویژگی زامبی Call of Duty Black Ops 2‌ پس از نه سال کشف شد! نیما خدارحمی ۰ ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی

کشف ویژگی‌های جدید بازی‌ها همیشه لذت بخش و دوست داشتنی است. اما این لذت زمانی چند برابر شده که ویژگی پس از سال‌ها کشف می‌شود. ویژگی زامبی Call of Duty Black Ops 2‌ پس از نه سال کشف شد و همه را شگفت زده کرد.

اگر شما از طرفداران بخش زامبی بازی‌های Call of Duty باشید، به احتمال بسیار زیاد ساعت‌های طولانی به دنبال سرنخ در نقشه‌های مختلف این سری بازی گشته‌اید و تجربیات سرگرم کننده بسیاری به دست آورده‌اید. حال یکی از طرفداران به تازگی چیزی در نقشه Buried بخش زامبی بازی Call of Duty Black Ops 2 پیدا کرده که به نظر کمتر کسی از آن اطلاع داشته است. شما برای انجام این کار نیازمند به دست آوردن سلاح Paralyzer هستید.

سلاح Paralyzer جز سلاح‌های Wonder Weapon این سری بازی بوده که ما طی نسخه‌های مختلف، چندین مدل مختلف از Wonder Weaponها را در دست گرفته‌ایم، با این حال سلاح Paralyzer یکی از قدیمی‌ترین این سلاح‌ها بوده و محبوبیت ویژه‌ای در میان کاربران دارد. این سلاح نه تنها از خشاب بی نهایت بهره برده، بلکه بسیار قوی بوده و همچنین به کاربران اجازه پرواز در نقشه را می‌دهد. این سلاح برای فراری شدن از دست گله‌های قوی زامبی بسیار قوی بوده و قابلیت‌های بسیاری در اختیار شما قرار می‌دهد، اما این پایان کار Paralyzer نبوده و اینگونه که برخی کاربران متوجه شده‌اند، قابلیت‌های Paralyzer بسیار بیشتر از چیزی است که فکرش را می‌کردیم.

ویژگی زامبی Call of Duty Black Ops 2‌ که از آن صحبت می‌کنیم، توسط کاربری با نام Shadowassassin14 در شبکه اجتماعی ردیت به انتشار درآمد. شما در این ویدیو می‌توانید این کاربر را در یکی از معروف‌ترین نقاط نقشه Buried یعنی کوچه Juggernog ببینید. در ابتدای ویدیو ما منتظر شارژ شدن سلاح Paralyzer هستیم و در این حین شخصی که سلاح را در دست داشته، به هم تیمی خود هشدار آماده شدن می‌دهد. پس از شارژ شدن سلاح، شخص نگه دارنده این سلاح را شلیک کرده و هم تیمی او خود را به Paralyzer سپرده و پرتاب می‌شود. زمانی که شخص پرتاب شده به زمین می‌رسد، منفجر می‌شود!

البته که انفجار رخ داده با استفاده از پرک PhD Flopper صورت گرفته است. اما نکته بسیار جالب این حقه، قدرت پرتاب هم تیمی با استفاده از Paralyzer است. همانطور که از لحن دو کاربر می‌توان متوجه شد، این اولین مرتبه بوده که چنین چیزی تماشا می‌کنند که باعث حیرت آن‌ها از این قابلیت سلاح Paralyzer شده است. کاربر مورد نظر ما، این ویدیو را با متن «آیا کسی از این قابلیت سلاح Paralyzer خبر داشته است؟» به انتشار رسانده و افراد بسیاری از این موضوع اظهار بی اطلاعی کرده و نظرات جالب و خواندنی را به انتشار گذاشته‌اند!

شما می‌توانید با استفاده از سلاح Paralyzer، پرک PhD Flopper را فعال کنید و نیازی به پرش از ارتفاع برای فعال سازی آن نیست. با تمام این اوصاف، این ویژگی سلاح Paralyzer محدود بوده و ما فکر می‌کنیم بیش از استفاده کاربردی، می‌توان از آن برای خوش گذرانی میان راندهای بازی استفاده کرد. بیش از نه سال از عرضه نقشه Buried گذشته و کاربران بسیاری عاشق آن هستند و با این حال، پس از گذشت مدت زمانی طولانی ما ویژگی جدیدی از این نقشه یاد گرفتیم که باید پذیرفت بسیار جذاب است!

شما برای اجرای این ویژگی سرگرم کننده کافی است به نقشه Buried رفته و برای به دست آوردن سلاح Paralyzer به سراغ Mystery Box بروید. امیدواریم که خوش شانس باشید و این سلاح را به دست بیاورید. آیا شما از ویژگی زامبی Call of Duty Black Ops 2‌ اطلاع داشته‌اید؟ تجربیات خود از این بازی دوست داشتنی را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا