نگاهی به یکی از بهترین تفنگ‌های فراموش شده وارزون!

تفنگ‌های قدیمی خود را در وارزون دور نیندازید!

نگاهی به یکی از بهترین تفنگ‌های فراموش شده وارزون! نیما خدارحمی ۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ اخبار بازی
تفنگ MG82 در وارزون

یکی از شیرینی‌های بازی Call of Duty Warzone قابلیت شخصی سازی تفنگ‌هاست، با این حال ازدیاد تفنگ‌ها و افزونه‌های آن‌ها می‌تواند گاهی شما را سر درگم کند. امروز قصد داریم نگاهی به یکی از بهترین تفنگ‌های بازی که کمتر کسی از آن استفاده می‌کند بپردازیم.

شاید باورش سخت باشد ولی یکی از بهترین تفنگ‌های حال حاضر بازی وارزون، یکی از مسلسل‌های سنگین (LMG) بازی بلک اپس کلد وار است که به معنای واقعی یکی از کم استفاده‌ترین تفنگ‌ها میان کاربران است. به طور کلی نحوه پیشروی در بازی وارزون از اولین روز عرضه تابدین لحظه مدام در حال تغییر بوده و احتمالا این روند هرگز متوقف نشود. پیوستن بازی Call of Duty Vanguard به دنیای وارزون سبب حضور بسیاری تفنگ‌های جدید شد که نسبت به تفنگ‌های بازی‌های Call of Duty Black Ops Cold War و Call of Duty Modern Warfare بسیار متفاوت بودند و همین موضوع کاربران را بار دیگر به دنبال یافتن روش‌های جدید برای پیروزی در وارزون وا داشت.

در زمان نگارش این مطلب، تفنگ‌های Automaton، MP40 و Kar98k بیشترین تفنگ‌های استفاده شده میان کاربران هستند، ولی تفنگ‌های بسیاری وجود دارد که بسیار عالی عمل کرده و با این حال کسی به سراغ آن‌ها نمی‌رود. یکی از این تفنگ‌ها، تفنگ MG82 از بازی کلد وار است که K/D بسیار بالا، ولی درصد انتخاب بسیار پایینی میان کاربران دارد.

درصد انتخاب این تفنگ در حال حاضر در بازی وارزون تنها ۰.۱۲ بوده و این در حالی است که این تفنگ زمانی همه جای وارزون دیده می‌شد. در سوی دیگر K/D این تفنگ میان تمام کاربران ۱.۳ بوده و این در حالی است که تنها دو تفنگ K/D‌ بهتری نسبت به آن دارند. تفنگ Owen Gun با ۱.۴۸ در رده اول و تفنگ Automaton با K/D ۱.۳۴ در رده دوم قرار دارند. به نظر Warzone guru JGOD در حق این تفنگ به شدت کم لطفی شده و انتظار دارد این تفنگ از نو توسط کاربران استفاده شود. او در ادامه اشاره داشت که این تفنگ جز بهترین‌ها برای نبرد راه دور است. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید این تفنگ بار دیگر به متای بازی وارزون برمی‌گردد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا