بتل پس مدرن وارفر ۲

نگاهی کامل به بتل پس مدرن وارفر ۲ و وارزون ۲ + آموزش پیشرفت سریع‌تر

آزادی عمل بیشتر، هدف اصلی بتل پس جدید مدرن وارفر ۲

بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲، با آغاز فصل اول بازی خود، سیستم بتل جدید را به ما معرفی کرد. بتل پس مدرن وارفر ۲ تفاوتی عمده با بتل پس نسخه‌های پیشین سری بازی Call of Duty داشته و آزادی بیشتری به شما می‌دهد. در این مطلب قصد داریم نگاهی جامع به این بخش از مدرن وارفر ۲ داشته باشیم.

در نگاه اول، بازگشایی ۱۰۰ سطح در بتل پس، آزار دهنده و زمان بر به نظر می‌رسد. اما سیستم بتل پس جدید بازی Call of Duty Modern Warfare 2 از آنجایی که آزادی بیشتری به کاربران داده، این حس را به شما القا کرده که به پایان رساندن آن آسان‌تر است. شما با سیستم بتل پس جدید مدرن وارفر ۲، می‌توانید بدون بازگشایی هر ۱۰۰ سطح، آیتم‌های مورد نیاز و مورد علاقه خود را دریافت کنید. در ادامه به طور کامل از نحوه کارکرد بتل پس مدرن وارفر ۲ و نحوه پیشرفت در بخش‌های مختلف بتل پس که با نام سکتور (Sector) شناخته می‌شوند، می‌پردازیم.

بتل پس مدرن وارفر ۲ چگونه عمل می‌کند؟

سیستم بتل پس مدرن وارفر ۲، بر خلاف نسخه‌های پیشین غیر خطی پیش می‌رود. به عبارت دیگر، بتل پس این بازی در عوض سیستمی خشک و ساده که تبدیل به ۱۰۰ بخش شده، نقشه‌ای را در اختیار ما قرار می‌دهد که به بخش‌های مختلف با نام سکتور تقسیم شده است. به طور دقیق‌تر، نقشه ما دارای ۲۰ سکتور بوده که هر سکتور شامل ۵ جایزه می‌شود. مراجعه به هر سکتور، جوایزی که آن بخش را تشکیل داده نشان می‌دهد. شما برای بازگشایی جایزه پنجم هر سکتور که معمولا جایزه‌ای با ارزش‌تر است، باید هر چهار جایزه پیشین را بازگشایی کنید.

بازگشایی هر جایزه نیازمند یک توکن (Token) بوده و هر توکن به وسیله بازی و دریافت ایکس پس (XP) به دست می‌آید. در پایان و پس از بازگشایی هر پنج جایزه یک سکتور، سکتورهای مجاور بازگشایی شده و به شما اجازه می‌دهد به دریافت جوایز دیگر سکتورها بروید. لازم به ذکر است که دریافت جایزه در هر سکتور به شخص شما بستگی داشته و نیازی به دریافت چهار جایزه در هر سکتور به طور متوالی نیست.

نحوه پیشرفت در بتل پس مدرن وارفر ۲

در ابتدا، تنها یک سکتور برای شما بازگشایی می‌شود. این سکتور در فصل اول بازی A1 نام داشته و تنها سکتوری است که شما می‌توانید از آن جایزه دریافت کنید. سکتور A1 شامل یک کالینگ کارد با نام Aerial Entrance، یک لوگو با نام Hired Sniper، یک توکن دابل ایکس پی تفنگ ۱۵ دقیقه و یک چارم تفنگ با نام Paying Rent می‌شود.

شما پس از بازگشایی هر چهار جایزه می‌توانید به بازگشایی با ارزش‌ترین آیتم سکتور که بلوپرینت تفنگ Kastov 545 با نام The Orbiter است، بپردازید. البته فراموش نکنید که جایزه پنجم نیز مانند هر چهار جایزه پیشین نیازمند توکن بوده و به طور رایگان در اختیار شما قرار نمی‌گیرد!

همانطور که اشاره شد، تکمیل یک سکتور سبب بازگشایی سکتورهای مجاور می‌شود. تکمیل سکتور A1، دو سکتور A2 و A3 را در اختیار شما قرار داده و می‌توانید نسبت به علاقه خود، به بازگشایی جوایز یکی از سکتورها بپردازید. تکمیل سکتور A2 باعث بازگشایی سکتور A4 و تکمیل سکتور A3 باعث بازگشایی سکتورهای A5 و A6 می‌شود.

هدف شما در حقیقت باید دریافت جوایزی باشد که شما بیشتر می‌پذیرید. برای مثال، ابتدایی‌ترین هدف برخی از کاربران بازگشایی تفنگ‌های جدید است و از همین رو باید بر بازگشایی سکتورهای A6 و A7 تمرکز کنند. برخی دیگر از کاربران، بیش از تفنگ جدید به اسکین‌ها توجه می‌کنند و چنین افرادی باید به دنبال بازگشایی سکتورهایی چون سکتور A9 یا A16 باشند.

سیستم پس مدرن وارفر ۲، مانند هر بازی دیگری ۱۰ دلار هزینه دارد، با این حال هر سکتور دارای یک جایزه رایگان است که هر کسی می‌تواند آن را دریافت کند. کاربرانی که بتل پس بازی را خریداری کرده باشند، باید برای بازگشایی سکتورهای بعدی، هر پنج جایزه یک سکتور را دریافت کنند. این جوایز برای کاربرانی که بتل پس را خریداری نکرده قفل هستند، با این حال باید برای دستیابی به بخش‌های بعدی بتل پس، آن‌ها را بازگشایی کنند. به این نکته نیز باید اشاره داشت که تفنگ‌های جدید، مانند نسخه‌های پیشین به طور رایگان در اختیار تمام کاربران قرار می‌گیرند.

نحوه دریافت توکن بتل پس مدرن وارفر ۲

پیش از پرداختن به این بخش، باید اشاره داشت کاربرانی که بتل پس را خریداری کرده باشند، ۱۰ درصد سریع‌تر از کسانی که آن خریداری نکرده‌اند توکن دریافت می‌کنند.

توکن‌های بتل پس مدرن وارفر ۲ با تکمیل مبارزات در تمام بخش‌های آنلاین چند نفره بازی قابل دریافت هستند. فارغ از اینکه شما به تجربه مبارزات مدرن وارفر ۲، وارزون ۲.۰ یا بخش DMZ بپردازید، ایکس پس و همینطور توکن دریافت می‌کنید. به عبارت ساده‌تر، با تکمیل هر سطح بتل پس یک توکن دریافت می‌کنید. آسان‌ترین و پر سرعت‌ترین روش‌های دریافت توکن در بازی مدرن وارفر ۲، تکمیل مبارزات مد Kill Confirmed و دریافت تگ دشمنان، تکمیل مبارزات بخش Invasion و کشتن دشمنان هوش مصنوعی و کشتن پیاپی و تکمیل چالش‌های بخش DMZ هستند.

جوایز بتل پس مدرن وارفر ۲

بتل پس مدرن وارفر ۲ به طور کلی شامل ۱۰۰ جایزه در ۲۰ سکتور است. فصل اول بازی مدرن وارفر ۲ تفنگ جدید ارائه داده که یکی از آن‌ها SMG با نام BAS-P و یکی از آن‌ها تک تیراندازی محبوب و قوی با نام Victus XMR است. همانطور که اشاره شد تفنگ‌ها برای تمام کاربران قابل دریافت بوده و در فصل‌های آتی نیز اینگونه باقی خواهد ماند. کاربرانی که بتل پس را خریداری کرده باشند ۱۱۰ جایزه دریافت کرده که پنج جایزه با خرید بتل پس و پنج جایزه با تکمیل بتل پس به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

سیستم بتل پس مدرن وارفر ۲ با آزادی عمل بی نظیری که در اختیار کاربران قرار داده، نظر بسیاری را جلب کرده و می‌تواند بسیار مفیدتر از بتل پس نسخه‌های پیشین ظاهر شود. البته نباید فراموش کرد که چنین سیستم بتل پسی در دیگر بازی‌ها نیز دیده شده، با این حال تیم اینفینیتی وارد به خوبی از عهده ارائه بتل پسی پویا بر آمده و طبق آمار به دست آمده، کاربران آن‌ها را تمجید کرده‌اند. نظر شما درباره جوایز و نحوه پیشرفت بتل پس مدرن وارفر ۲ چیست؟ آیا این نحوه آرایش بتل پس به شما نیز کمک کرده است؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5 2 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا