باگ تفنگ های Modern Warfare 2 کاربران را به شدت شاد کرده است!

موضوع قابل بحث که بسیاری دیگر را عصبانی کرده است!

باگ تفنگ های Modern Warfare 2

باگ‌ها در بازی‌های ویدیویی بدون شک طاقت فرساترین چیزهایی هستند که کاربران می‌توانند با آن‌ها روبه رو شوند و بازی‌های تازه انتشار یافته همیشه با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند. اما باگ تفنگ های Modern Warfare 2 برخی کاربران را شاد کرده است!

کاربران بازی‌های ویدیویی همیشه خلاق بوده و اوقات بسیاری شاهد استفاده کاربران از باگ‌های موجود در یک بازی بوده‌ایم. حال در بازی تازه انتشار یافته و محبوب Call of Duty Modern Warfare 2، یکی از کاربران با استفاده از باگی که بسیاری از افراد را آزار داده، یکی از بهترین لودآت‌های بازی را طراحی کرده است!

بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ چه در بخش داستانی و چه در بخش آنلاین چند نفره توسط کاربران و البته منتقدین مورد توجه گرفته و تحسین شده است، اما ما می‌دانیم هیچ بازی کامل نبوده و تمام بازی‌ها به خصوص در روزهای ابتدایی انتشار با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند. بازی Call of Duty Modern Warfare 2 نیز از این قائده مستثنی نیست.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 توسط استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) توسعه یافته و طبق معمول توسط شرکت اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) به انتشار رسیده است. بخش داستانی این بازی شاهد بازگشت اکثر شخصیت‌های دوست داشتنی سری مدرن وارفر بوده و به نوعی بیش از نسخه ۲۰۱۹ به ریشه‌های خود باز گشته است. بخش آنلاین چند نفره این بازی همانطور که انتظار می‌رفت مشکلات بسیاری داشته که کاربران را آزار داده‌اند و متاسفانه برخی باگ‌ها گریبان گیر بخش داستانی بازی نیز شده‌اند.

هدف ما از این مطلب، پرداختن به باگی است که به سود برخی کاربران بوده است. به تازگی کاربری در شبکه اجتماعی ردیت پستی منتشر کرده که افزونه‌های سوار شده بر یکی از تفنگ‌های او را نشان می‌دهد و به طرز معجزه آسایی این افزونه‌ها سرعت نشانه گیری با تفنگ (ADS) را تقریبا بدون تغییر نگه داشته است. سرعت نشانه گیری که به اختصار ADS گفته شده و نسخه مخفف عبارت Aim Down Sight است، رکنی بسیار مهم در بازی‌های شوتر اول شخص بوده و سرعت آن هر چه بالاتر باشد، شما شانس بیشتری برای پیروزی در مبارزات، به خصوص در مبارزات برد متوسط یا بلند دارید. این رخداد که سرعت نشانه گیری تفنگ شما بدون افزونه و با افزونه یکسان باشد، شانس شما برای پیروزی در مبارزه را به شدت بالا برده و در حالی که یک باگ محسوب می‌شود، به بسیاری از کاربران سود رسانده و آن‌ها را خوشحال کرده است!

تفنگ قید شده در عکس، تفنگ MP7 یکی از محبوب‌ترین، سبک‌ترین و پر سرعت‌ترین تفنگ‌های بازی است. بدون شک شما مانند بسیاری از کاربران متوجه شده‌اید که سرعت ADS این سلاح با افزونه نسبت به همین سلاح بدون افزونه افزایش داشته است، با این حال این تفاوت به قدری کم و ناچیز بوده که می‌توان از آن چشم پوشی کرد. در سوی دیگر، بسیاری کاربران از وجود این باگ ابراز نا رضایتی کرده و آن را مشکلی بسیار بزرگ می‌دانند. لازم به ذکر است که باگ سلاح‌ها تنها چیزی نیست که کاربران با آن مشکل دارند و اسکین‌های بازی و سوء استفاده از آن‌ها نیز به مذاق بسیاری کاربران خوش نیامده است!

تجربه بازی‌ها به صورت جدی یا حرفه‌ای و گاهی در نتیجه آن روبه رو شدن با باگ‌ها می‌تواند سبب نا رضایتی بسیاری از کاربران شود. باگ تفنگ های Modern Warfare 2 را می‌توان یکی از این مشکلات طاقت فرسا دانست. ما اطمینان داریم که توسعه دهندگان این بازی در اسرع وقت به این مشکل رسیدگی کرده و اجازه نمی‌دهند کاربران از این باگ سوء استفاده کنند.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در حال حاضر در کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵، رایانه شخصی و نینتندو سوییچ قابل خرید و تجربه است. شما با چه باگ‌هایی در این بازی روبه رو شده‌اید؟ آیا باگ تفنگ های Modern Warfare 2 شما را نیز آزرده خاطر کرده‌اند؟ تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا