محتوای رایگان جدید بازی CoD Black Ops Cold war بدون اطلاع قبلی منتشر شد!

به‌رورزسانی جدید کلد وار با چالشی فوق‌العاده عجیب همراه است!

محتوای سال دوم بازی Call of Duty Black Ops Cold War

به‌روزرسانی جدید بازی Call of Duty Black Ops Cold War بدون هیچ اطلاع قبلی محتوایی تازه به این بازی افزوده و یکی از این محتوا، مسلسلی است که باید پنهانی آن را به دست آورید!

پیش از انتشار بازی Call of Duty Vanguard، ما مطلع شدیم که پس از انتشار این بازی، باید شاهد عرضه محتوای سال دوم برای بازی Call of Duty Black Ops Cold War باشیم و به نظر دلیل آن فروش قابل قبول این بازی و سود بسیار خوب برای استودیو تری آرک بوده است. در کنار عرضه نسخه ریمستر شده نقشه محبوب WMD در بازی Call of Duty Black Ops Cold War، ما یک مسلسل یا Assault Rifle جدید نیز دریافت کردیم که البته در بازی به طور کامل پنهان بوده و برای به دست آوردن آن باید چالشی عجیب را پشت سر بگذارید که حتی از درون بازی Cold War قابل دسترسی نیست!

این اسلحه جدید که Vargo 52 نامیده شده، به وسیله دریافت ۱۰۰۰ دمیج پوینت در ۱۵ بازی در عنوان Call of Duty Modern Warfare آزاد می‌شود! پس از پشت سر گذاشتن این چالش شما می‌توانید از اسلحه Vargo 52 در بازی Black Ops Cold War استفاده کنید. این شاید عجیب‌ترین چالش تاریخ سری بازی کالآف دیوتی محسوب شود. ناگفته نماند که برخی کاربران حتی اسکین Dark Aether را نیز برای این اسلحه بازگشایی کرده‌اند!

استودیو تری آرک تابدین لحظه به طور رسمی از این اسلحه رونمایی نکرده است. تنها دلیل یافتن این اسلحه، کنجکاوی کاربران و دیتاماینرها در به‌روزسانی ۹ گیگابایتی اخیر بازی Call of Duty Black Ops Cold War بود که واقعا مشکوک به نظر می‌رسید و متوجه شدیم که شک این کاربران بیهوده نبوده است. به گفته این دیتاماینرها ما باید منتظر انتشار نسخه ریمستر شده نقشه Jungle، سلاح سردی با نام Scythe و اپراتور Ravenov برای طرفداران بخش زامبی باشیم. تری آرک به تازگی تریلری از یک اپراتور جدید منتشر کرد و از همین رو باور داریم باید منتظر اعلام رسمی تری آرک طی روزهای آتی باشیم.

در حال حاضر اسلحه Vargo 52 در وارزون در دسترس نیست. با این حال کاربران بسیار برای محتوای جدید این بازی شگفت زده هستند و حتی به تجربه بازی دیگر برای بازگشایی محتوای تازه می‌پردازند! ما البته شاهد انتشار محتوای جدید برای بازی Call of Duty Modern Warfare پس از عرضه بازی Call of Duty Black Ops Cold War بودیم، با این حال اکتیویژن و اینفینیتی وارد تلاش داشتند این محتوا را به طور علنی منتشر نکرده تا تمرکز از عنوان جدید این سری بازی برداشته نشود.

پیشنهاد می‌کنیم که این روزها صفحه توییتر تری آرک را به منظور انتشار محتوای جدید دنبال کنید. اگر طاقت ندارید، می‌توانید با مراجعه به بازی Call of Duty Modern Warfare اسلحه Vargo 52 را به دست آورید. بازی Call of Duty Black Ops Cold War در حال حاضر برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است. آیا موفق به بازگشایی اسلحه Vargo 52 شده‌اید؟ نظر شما درباره چالش عجیب و غریب این اسلحه چیست؟ آیا از بازگشت به نسخه‌های پیشین سری بازی کالآف دیوتی حمایت می‌کنید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا