سیزن پس جدید بازی Civilization 6 با نام New Frontier Pass معرفی شد

دو تمدن جدید به بازی اضافه می‌شود

سیزن پس جدید بازی Civilization 6 با نام New Frontier Pass معرفی شد مهسا سپاهی ۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Civilization 6

فرکسیس گیمز (Firaxis Games) سیزن پس جدید بازی Civilization VI را که New Frontier Pass نام دارد، معرفی کرد.

از زمان عرضه‌ی بازی Civilization VI از سال ۲۰۱۶ تاکنون محتواهای بسیاری به این عنوان پرطرفدار اضافه شده است. فرکسیس گیمز، سازنده‌ی بازی استراتژیک Civilization 6، می‌گوید به زودی قرار است سیزن پس جدید New Frontier Pass را به این عنوان اضافه کند. این خبر طرفداران این اثر استراتژیک نوبتی را هیجان‌زده کرده و طبق گفته‌ی توسعه‌دهندگان، در یک دوره‌ی یک‌ ساله قرار است اتفاقات تازه‌ای برای این بازی رخ دهد.

با شروع سیزن پس New Frontier Pass قرار است محتوا و حالت‌های جدیدی به بازی Civilization 6 اضافه شود. همچنین، کاربران می‌توانند از چند تمدن جدید در این بازی بهره ببرند و با رهبران بقیه‌ی کشورها به مذاکره بپردازند. طبق گفته‌ی توسعه‌دهندگان، در سیزن پس جدید، ۶ بسته در بازه‌های دو ماهه به بازیکنان ارائه می‌شود و کاربران می‌توانند از محتوای آن‌ها لذت ببرند. از طرفی دیگر، به‌خاطر وقفه‌ی دو ماهه بین هر بسته، بازیکنان Civilization 6 فرصت کافی دارند تا از محتوای ارائه شده به خوبی استفاده کنند.

سیزن پس بازی Civilization 6 تحت عنوان New Frontier Pass در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۱ می ۲۰۲۰) برای کاربران این بازی منتشر می‌شود. همچنین، این عنوان استراتژیک برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، نینتندو سوییچ و سیستم عامل iOS در دسترس قرار دارد. در صورت علاقه، می‌توانید از بررسی نسخه‌ی کنسولی Civilization VI استفاده کنید و بیشتر در مورد این بازی استراتژیک بدانید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا