برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

زمان آغاز تولید فیلم دنباله Chronicles of Riddick مشخص شد

بازگشت وین دیزل

زمان آغاز تولید فیلم دنباله Chronicles of Riddick مشخص شد ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
دنباله Chronicles of Riddick

سرانجام زمان آغاز تولید فیلم دنباله Chronicles of Riddick مشخص شد تا وین دیزل به یکی از مجموعه‌های محبوب قدیمی خود بازگردد.

در روز دوشنبه اعلام شد چهارمین نسخه از مجموعه فیلم Riddick تحت عنوان Riddick: Furya قرار است روند تولید خود را در سال جاری آغاز کند. انتظار می‌رود وین دیزل به نقش خود یعنی شخصیت ریچارد بی. ریدیک بازگشته و هم‌چنین از طریق برند One Race Films که به خودش تعلق دارد، وظیفه تهیه‌کنندگی این فیلم را نیز برعهده بگیرد. تولید فیلم Riddick: Furya قرار است در تابستان و در تاریخ 26 آگوست آغاز شود و مراحل فیلمبرداری آن در آلمان، اسپانیا و بریتانیا دنبال خواهد شد. ناگفته نماند این فیلم جدید در حال حاضر توزیع‌کننده‌ای در آمریکای شمالی نداشته و تاریخ انتشار آن نیز مشخص نشده است.

عنوان Riddick: Furya آخرین نسخه از این مجموعه علمی تخیلی محسوب می‌شود. پیش از این فیلم Pitch Black، اولین فیلم از این فرنچایز بود که در سال 2000 عرضه شد. پس از آن نوبت به فیلم The Chronicles of Riddick محصول سال 2004 رسید و در نهایت نیز ساخت و انتشار فیلم Riddick در سال 2013 در دستور کار قرار گرفت. این سه نسخه از مجموعه مورد بحث که به یک اثر کالت کلاسیک تبدیل شده و طرفداران مشتاق مخصوص به خود را دارد، مجموعا 267 میلیون دلار در باکس آفیس درآمدزایی داشته‌اند.

فیلم دنباله Chronicles of Riddick قرار است توسط دیوید توهی (David Twohy) کارگردانی شود که پیش از این وظیفه کارگردانی هر سه نسخه قبلی این فرنچایز را در کارنامه داشته است. شخصیت ریدیک توسط کن ویت (Ken Wheat) و جیم ویت (Jim Wheat) خلق شده که کار نگارش فیلنمامه فیلم Pitch Black را به همراه توهی برعهده داشته‌اند.

در فیلم Riddick: Furya شخصیت ریدیک قرار است به زادگاه خود بازگردد. جایی که به سختی می‌تواند آن را به خاطر بیاورد و در عین ترس این موضوع را دارد که تنها ویرانه‌ای از زادگاهش باقی بماند. سپس ریدیک سایر افراد حاضر در این منطقه را می‌یابد که در حال مبارزه برای بقای خود در مقابل یک هیولای جدید هستند. برخی از این افراد، شباهت بسیار بیشتری از آن چه ریدیک تصور می‌کرد با او دارند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments