کریستوفر نولان از تفاوت فیلم جدیدش با اوپنهایمر می‌گوید

برنامه انتشار فعلاً مشخص نیست

فیلم جدید کریستوفر نولان

با توجه به مصاحبه‌ای که اخیراً صورت گرفته، فیلم جدید کریستوفر نولان (Christopher Nolan) تفاوت بزرگی با اوپنهایمر خواهد داشت.

کریستوفر نولان یکی از شاخصترین کارگردانان بریتانیایی بوده و جدیدترین اثر خود را با نام Oppenheimer از ماه جولای روانه سینماها کرده است. فیلم مزبور روی سازنده نخستین بمب اتمی جهان تمرکز داشته و جدا از برانگیختن تحسین منتقدان، نزدیک به ۱ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش داشته است. این اتفاق در شرایطی رخ داده که اوپنهایمر برخلاف آثار پیشین نولان رده سنی R (نامناسب برای افراد زیر ۱۷ سال) را دارد.

کریستوفر نولان اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Yahoo! Entertainment انجام داده و در بخشی از آن گفته وقت عبور از Oppenheimer رسیده و باید روی اثر بعدی‌اش کار کند:

بخشی از من می‌خواهد اتفاقات مربوط به اوپنهایمر را پشت سر بگذارد. صحبت درباره فیلمی که ساخته‌ای و بتازگی وارد نمایش خانگی شده اتفاق بسیار خوبی است. اینکه اینجا نشسته‌ام و درباره موفقیت فیلم صحبت می‌کنم هم همینطور. واقعاً موفقیت بزرگی است. اما موضوع فیلم اوپنهایمر خیلی تلخ و نهیلیستی [مبتنی بر پوچ گرایی] بود.

بخشی از من شدیداً مشتاق است که از اوپنهایمر عبور کنم و شاید چیزی کمتر غمبار و ناراحت کننده بسازم.

کریستوفر نولان برای اثر جدید خود نه تنها روی فیلمنامه‌ای حساسیت برانگیز (ساخت بمب اتم) و شوکه کننده دست گذاشته، بلکه از بازیگران مشهوری مانند کیلین مورفی (Cillian Murphy)، رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr)، امیلی بلانت (Emily Blunt)، مت دیمون (Matt Damon) و فلورنس پیو (Florence Pugh) برای به تصویر کشیدن شخصیت‌ها استفاده کرد. در این میان، مورفی و جونیور بیشتر از بقیه مورد توجه قرار گرفته و تحسین شدند.

در حال حاضر اطلاعاتی از فیلم جدید کریستوفر نولان در دسترس نبوده اما یکی از منابع چندی پیش مدعی شده بود فیلمساز بریتانیایی مشغول مذاکره است تا قسمت‌های جدید جیمز باند (James Bond) را بسازد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا