1%
  • 0/10

بازیگر نقش دیزی جانسون خواهان ادامه‌ی همکاری با مارول است

آیا پس از پایان Agents of S.H.I.E.L.D باز هم با کوئیک ملاقات خواهیم کرد؟

بازیگر نقش دیزی جانسون خواهان ادامه‌ی همکاری با مارول است ۰ ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
بازیگر نقش دیزی جانسون

کلوئی بنت بازیگر نقش دیزی جانسون در سریال تلویزیونی Agents of S.H.I.E.L.D برای ادامه‌ی همکاری با استودیوی مارول ابراز تمایل کرد.

مخاطبان در جریان تماشای Agents of S.H.I.E.L.D با شخصیت‌های مختلفی ملاقات کردند که یکی از آن‌ها هکری با نام اسکای است؛ هکری که هیچ اطلاعاتی از سرگذاشته‌اش موجود نبود. در ادامه‌ی داستان نه تنها جزئیات بیشتری از هویت واقعی او لو رفت، بلکه مشخص شد در واقع یک ناانسان (انسانی که می‌تواند به قدرت‌های فراطبیعی دست یابد) بوده و دیزی جانسون نام دارد. او با الهام از یک شخصیت کمیک بوکی به همین نام خلق شده بود و قادر است با استفاده از دست‌های خود زمین لرزه به وجود بیاورد. از همین رو، با نام مستعار کوئیک (Quake) شناخته می‌شود.

دیزی جانسون نه تنها در تمامی فصل‌های Agents of S.H.I.E.L.D حضور داشته، بلکه یکی از شخصیت‌های اصلی هم به شمار می‌رود. با این حال، هنوز خط‌های داستانی مختلفی با محوریت او وجود دارند که به سرانجام نرسیده و نیمه‌کاره رها شده‌اند. با در نظر گرفتن روندی که نخستین اقتباس سریالی ماموران شلید در پیش گرفته، بعید به نظر می‌رسد در سه قسمت باقی مانده از فصل پایانی شاهد به پایان رسیدن آن خط‌های داستانی باشیم. از همین رو، عده‌ای از طرفداران احتمال می‌دهند کوئیک پس از پایان سریال راه خود را به دیگر آثار مارول باز کند. بدین ترتیب، فرصت مناسب برای پرداخت به او به‌وجود می‌آید؛ اتفاقی که بازیگر نقش دیزنی جانسون از آن استقبال می‌کند.

کلوئی بنت (Chloe Bennet) که نقش دیزنی جانسون را در Agents of S.H.I.E.L.D ایفا می‌کند، اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Looper انجام داده است. خبرنگار در بخشی از گفتگو به شایعه‌های منتشر شده در فضای مجازی و همچنین گمانه‌زنی‌های طرفداران اشاره کرد و سپس پرسید آیا شاهد بازگشت کوئیک پس از اتمام سریال ماموران شیلد خواهیم بود یا خیر. این هنرپیشه و خواننده‌ی آمریکایی در پاسخ گفت تاکنون از او درخواستی برای ادامه‌ی همکاری با مارول نشده اما اگر این اتفاق رخ دهد حتما می‌پذیرد:

قطعا پیشنهاد ادامه‌ی همکاری را قبول می‌کنم. وقتی نخستین بار جلوی دوربین سریال رفتم، ۲۰ سال سن داشتم و وقتی آخرین صحنه را ضبط کردیم ۲۷ ساله بودم. می‌خواهم بگویم بین من و کوئیک شباهت‌هایی وجود دارد. طی مدتی که تنها بودم، به ۷ سال گذشته و اینکه حضور در سریال چقدر برای من ارزشمند است فکر کردم. می‌دانید، هنوز نمی‌توانم باور کنم سریال تمام شده باشد.

وقتی نخستین بار برای نقش اسکای تست بازیگری دادم، اصلا و ابدا نمی‌دانستم شخصیت کوئیک، دنیای سینمایی مارول و همچنین سریال Agents of S.H.I.E.L.D چقدر برایم مهم و ارزشمند خواهند شد. آن‌ها اکنون بخشی از هویت و زندگی من هستند. در صورتی که شرایطش پیش بیاید، قطعا بار دیگر این نقش را ایفا خواهم کرد.

در حال حاضر تئوری‌های مختلف پیرامون نحوه‌ی بازگشت کوئیک پس از پایان Agents of S.H.I.E.L.D وجود دارد. عده‌ای از طرفداران حدس می‌زنند اعضای باقی مانده از شیلد به سازمان S.W.O.R.D پیوسته و بار دیگر با نیک فیوری همکاری می‌کنند. این سازمان عملکردی شبیه به شلید دارد، با این تفاوت که حوزه‌ی عملیاتی آن تنها به کره‌ی زمین خلاصه نشده و با تهدیدهای فرازمینی هم مقابله می‌کند. دیگر طرفداران نخستین اقتباس سریالی Secret Warriors را اثری مناسب برای دیزنی جانسون می‌دانند. البته ساخت این سریال هنوز تایید نشده و فعلا در حد یک شایعه است.

سریال Agents of S.H.I.E.L.D چهارشنبه‌ها از شبکه‌ی ABC پخش می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments