تماشا کنید: بازگشت به کشتارگاه در تریلر جدید فرار مرغی 2

انتشار جزئیات بیشتر از داستان

سرویس استریم نتفلیکس ساعاتی قبل تریلر جدید فرار مرغی 2 را در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشته که اطلاعات تازه‌ای را از داستان شامل می‌شود.

Chicken Run یا فرار مرغی یک انیمیشن استاپ موشن است که اوایل قرن بیست و یک میلادی به سینماها آمد. اگرچه فروش خوبی داشت، ساخت قسمت دوم بنا به دلایلی در دستور قرار نگرفت. این شرایط ادامه داشت تا اینکه رسانه‌ها اعلام کردند فرار مرغی 2 در دست تولید است. در ادامه هم نتفلیکس (Netflix) به پروژه پیوست و امتیاز پخش آن در سراسر جهان به جز چین را خریداری کرد.

طبق اطلاعاتی که از Chicken Run: Dawn of the Nugget در دسترس قرار دارد، جینجر و راکی به همراه دیگر اعضای گله پس از فرار از مزرعه توییدی یک جزیره ایده آل پیدا کرده و آن‌جا زندگی می‌کنند. روزهای عادی و بدون مشکلشان یکی پس از دیگری سپری می‌شود تا اینکه تهدید جدیدی ظهور کرده و مجبور می‌شوند به کشتارگاه بازگردند.

نتفلیکس اخیراً تریلر جدید فرار مرغی 2 را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و اطلاعات بیشتری را از داستان در اختیار علاقه مندان قرار می‌دهد. طبق ویدیو، فرزند جینجر و راکی که مولی نام دارد، بسیار کنجکاو بوده و دوست دارد بداند خارج از جزیره چه چیزهایی وجود دارد. علیرغم هشدار مادر، از جزیره خارج شده و طی اتفاقی به یک تاسیسات عجیب برده می‌شود.

برخلاف انتظار، مرغ‌هایی که در تاسیسات ساکن هستند، زندگی بسیار خوب و شادی دارند. مرغ‌ها از جمله مولی در ادامه متوجه می‌شوند امکانات رفاهی برای فریب دادنشان بوده و بزودی به ناگت تبدیل می‌شوند. در همین حین، جینجر و راکی از ماجرا مطلع شده و تصمیم می‌گیرند با کمک دیگر شخصیت‌های داستان به تاسیسات نفوذ کرده و دخترشان را نجات دهند.

در پایان، لازم به ذکر است فرار مرغی 2: طلوع ناگت در تاریخ ۲۴ آذر (مصادف با ۱۵ دسامبر) عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا