نتفلکیس انیمیشن Chicken Run 2 را خواهد ساخت

انیمیشن استاپ موشن فرار مرغی بعد از بیست سال بازمی‌گردد

نتفیلکیس انیمیشن Chicken Run 2 را خواهد ساخت

به مناسبت بیستمین سالگرد انیمیشن فرار مرغی (Chicken Run)، نتفلکیس قرار است با همکاری استودیوی انیمیشن‌سازی آردمن (Aardman Animations) دنباله‌ی این انیمیشن استاپ موشن را تولید کند.

دو سال پیش بود که اولین زمزمه‌ها از تولید دنباله‌ای برای انیمشین Chicken Run به گوش رسید، اما از آن زمان خبر جدیدی منتشر نشد تا امروز که نتفلیکس از تولید دنباله این اثر پس از بیست سال خبر داده است. Chicken Run اولین انیمیشن بلند سینمایی استودیو آردمن و به کارگردانی سام فل (Sam Fell) است که در سال ۲۰۰۰ منتشر شد و توانست جوایز بسیاری از جمله جایزه بهترین انیمیشن منتخب منتقدین در سال ۲۰۰۱ را از آن خود کند.

پیتر لرد (Peter Lord)، بنیان‌گذار استودیو آردمن انیمیشن، ضمن ابزار خوشحالی از همکاری با نتفلیکس، می‌گوید:

طرفداران از سراسر جهان بی‌صبرانه منتظر دنباله‌ای برای Chicken Run بودند؛ بنابراین خوشحالیم که در بیستمین سالگرد این انیمیشن، اعلام کنیم که ما برای ساخت این دنباله با نتفلیکس همکاری خواهیم کرد. نتفلیکس، همکاری ایده‌آل برای این پروژه است، آن‌ها ارزش این انیمیشن را درک می‌کنند و این بدان معنی است که ما با آزادی و اطمینان کامل می‌توانیم دنباله‌ای را که می‌خواهیم، بسازیم و آن را با مخاطبان خود به اشتراک بگذاریم.

استاپ موشن Chicken Run، داستان مرغی به نام جينجر را روایت می‌کند که برای نجات جان خود به دنبال راهی برای فرار از مرغداری خانم توييدی می‌گردد. آن طور که مشخص است، Chicken Run 2 قرار است در کنار رونمایی از کارکترهای تازه، داستان جینجر و راکی، شخصیت‌های محبوب فیلم، را پس از اتفاقات قسمت اول تعریف کند.

تا کنون از صداپیشگان دنباله Chicken Run خبری منتشر نشده است، اما انتظار می‌رود شاهد بازگشت مل گیبسون (Mel Gibson)، جولیا صوالحه (Julia Sawalha) و دیگر صداپیشگان قسمت اول، به مجموعه باشیم. نوشتن فیلنامه این دنباله بر عهده جان او فارل و کری کرکپاتریک بوده و سام فلی برای کارگردانی این اثر بازگشته است.

در آخر، قرار است تولید انیمیشن Chicken Run 2 از سال ۲۰۲۱ آغاز شود و این فیلم از شبکه نتفلیکس پخش گردد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا