برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

نگرانی چارلی کاکس برای حضور در نقش دردویل در Spider-Man: No Way Home

آیا احتمال از سر گرفته شدن پخش سریال Daredevil وجود دارد؟

نگرانی چارلی کاکس برای حضور در نقش دردویل در Spider-Man: No Way Home ۰ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
نقش دردویل در Spider-Man: No Way Home

چارلی کاکس (Charlie Cox) که در سریال Daredevil محصول نتفلیکس به‌عنوان شخصیت اصلی حضور داشت، از نگرانی بابت حضور کوتاهش در نقش دردویل در Spider-Man: No Way Home پیش از اکران رسمی فیلم می‌گوید.

پخش سریال دردویل که در فاصله سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ پخش می‌شد، به همراه چندین برنامه تلویزیونی در حال پخش دیگر، بدون در نظرگرفتن علاقه‌مندان و Marvel TV به‌طور ناگهانی توسط نتفلیکس لغو شد. از آن زمان تاکنون، کاراکترهای مجموعه‌های تلویزیونی مارول به دلیل قراردادهایی که مارول را از استفاده از آن‌ها منع می‌کرد، دست نخورده ماندند.

قرارداد سریال Daredevil با نتفلیکس در اواخر سال ۲۰۲۰ باطل شد و امکان احیای کاراکتر دردویل مجددا فراهم شد. این شخصیت در دسامبر ۲۰۲۱ به‌عنوان یکی از شخصیت‌هایی که در فیلم بعدی مرد عنکبوتی حضور خواهند داشت معرفی شد.

داستان فیلم No Way Home پس از فیلم Far From Home، زمانی که هویت پیتر پارکر بعد از اتهامات دروغین از سوی مستریو فاش می‌شود، ادامه می‌یابد. ملاقات پارکر و مت مورداک (دردویل) به‌عنوان مشاور حقوقی در مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، هواداران را هیجان‌زده کرد.

کاکس در مصاحبه‌ای با هالیوود ریپوتر اشاره می‌کند که پیش از اکران فیلم نگران بود نتیجه ایفای نقش دردویل در Spider-Man: No Way Home برای جان واتس (Jon Watts)، کارگردان فیلم، امیدوارکننده نباشد. در واقع، واتس از خیلی وقت پیش تاکید زیادی بر اعلام حضور کاکس در No Way Home داشت، تا وقتی هواداران برای اولین بار با مت مورداک مواجه می‌شوند هیجان‌زده شوند.

نقش دردویل در Spider-Man: No Way Home

از زمان لغو نمایش سریال Daredevil، طرفداران زیادی خواستار بازپخش سریال بودند. بنابراین، جای تعجب نیست که هواداران مت مورداک از حضور غافلگیرکننده‌ی نقش دردویل در Spider-Man: No Way Home تا این اندازه خوشحال شدند. حضور دردویل در No Way Home بسیاری از بینندگان را برای تماشای Daredevil به نتفلیکس امیدوار کرده است.

با توجه به بازگشت نقش دردویل در Spider-Man: No Way Home و حذف برخی مجموعه‌های تلویزیونی از نتفلیکس، به نظر می‌رسد که مارول برنامه‌های بیش‌تری برای کاراکتر مت مورداک در نظر دارد. همچنین، با توجه به اتفاقات خوشایند پس از اکران Spider-Man: No Way Home خود چارلی کاکس درباره بازگشت شخصیت دردویل به دنیای سینمایی مارول خوش‌بین است و به طرفداران امیدواری می‌دهد.

صرف نظر از اینکه حضور دردویل در فیلم Spider-Man: No Way Home تنها محدود به یک سکانس بود، طرفداران صراحتاً اعلام کرده اند که از بازگشت Daredevil به‌طور کامل حمایت می‌کنند و برای کاکس پس از این جای نگرانی وجود ندارد چون واضح است که حضور کوتاهش در فیلم No Way Home ناامیدکننده نبوده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments