چارلی کاکس نقش دردویل دنیای سینمایی مارول را بازی خواهد کرد؟

در صورتی که قرار باشد دردویل را در آثار بعدی مارول ببینیم

دردویل دنیای سینمایی مارول

کوین فایگی، رئیس شرکت مارول استودیوز به تازگی رسما اعلام کرده است که چارلی کاکس نقش دردویل دنیای سینمایی مارول را بازی خواهد کرد، البته در صورتی که قرار باشد شخصیت دردویل در آثار بعدی مارول حضور پیدا کند.

چارلی کاکس اولین بار در سال ۲۰۱۵ نقش شخصیت مت مورداک ملقب به دردویل را در سریال Daredevil که از سرویس اشتراکی نتفلیکس پخش می‌شد، ایفا کرد. او برای ۳ فصل به بازی در نقش این شخصیت ادامه داد و همچنین در سریال اسپین‌آف Daredevil با نام The Defenders نیز حضور پیدا کرد. در حالی که این سریال و دیگر آثار مارولی سرویس نتفلیکس در ابتدا به عنوان بخشی از دنیای سینمایی مارول معرفی و پخش شده بودند، اما هرگز هیچ ارتباط داستانی‌ای با آن پیدا نکردند.

هنگامی که سریال‌های مارولی نتفلیکس لغو شدند، طرفداران بسیار ناامید شدند، اما ناامید کننده‌ترین اتفاق لغو شدن سریال Daredevil بود. این مجموعه شاید موفق‌ترین اثر مارولی نتفلیکس بود و در طول ۳ فصل خود نقدهای تحسین برانگیزی دریافت کرد و توانست طرفداران راضی نگه دارد. حتی در فصل سوم شاهد معرفی شخصیت بولزآی به عنوان شرور فصل چهارم بودیم، با اینحال بعد از مدتی اعلام شد که سریال Daredevil برای فصل چهارم بازنخواهد گشت. از زمان لغو این مجموعه، طرفداران زیادی خواستار پیوستن مت مورداک با بازی چارلی کاکس به دنیای سینمایی مارول بودند. هنوز مشخص نیست که آیا قرار است دردویل را در دنیای سینمایی مارول ببینیم یا نه، با اینحال کوین فایگی در مصاحبه‌ی جدید خود به طرفداران این اطمینان را داد که در صورت بازگشت این شخصیت، چارلی کاکس نقش آن را بازی خواهد کرد.

کوین فایگی، رئیس شرکت مارول استودیوز اخیرا در مصاحبه‌ای که با رسانه‌ی Cinemablend داشته تائید کرد که چارلی کاکس نقش دردویل دنیای سینمایی مارول را بازی خواهد کرد، البته در صورتی که قرار باشد تا شاهد حضور مت مورداک در فیلم‌ها و سریال‌های بعدی مارول باشیم، بنابراین این بدان معنا نیست که حضور دردویل در دنیای سینمایی مارول قطعی شده است. این گفته‌ی فایگی تنها تائید می‌کند که به جز چارلی کاکس قرار نیست بازیگر دیگری را به عنوان مت مورداک ببینیم. نقل قول کامل فایگی در این رابطه را می‌توانید در زیر بخوانید:

اگر قرار باشد دردویل را در کارهای آینده ببینید، چارلی کاکس، بله، بازیگر نقش دردویل خواده بود. این که کجا دوباره او را می‌بینیم، چگونه می‌بینیم، چه وقتی آن را می‌بینیم، هنوز مانده تا مشخص شود.

فیلم‌ها و سریال‌های زیادی هستند که این پتانسیل را دارند دردویل دنیای سینمایی مارول را در آن‌ها ببینیم. شایعات زیادی وجود داشت که چارلی کاکس قرار است در فیلم Spider-Man: No Way Home به عنوان مت مورداک ظاهر شود. او همچنین می‌تواند در سریال She-Hulk حضور پیدا کند. علاوه بر این، امکان حضور دردویل در سریال Hawkeye هم وجود دارد، زیرا شایعه شده که قرار ویلسون فیسک (کینگ‌پین) با بازی وینسنت دن آفریو را در آن سریال ببینیم. وینسنت دن آفریو پیش از این، نقش کینگ‌پین را در سریال Daredevil بازی کرده بود، البته حضور او در Hawkeye به صورت رسمی تائيد نشده است.

با اینحال با توجه به گفته‌ی فایگی می‌توان حدس زد که دردویل در هیچ کدام از آثار نام برده حضور ندارد و مارول استودیوز فعلا تنها قصد دارد تا از این شخصیت در فیلم‌ها یا سریال‌های آینده‌ی دنیای سینمایی مارول استفاده کند. حتی شاید اصلا دردویل را در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول نبینیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا