#مهسا_امینی

اولین تریلر Chaos Walking با نقش‌آفرینی تام هالند و دیزی ریدلی منتشر شد

سال‌ها انتظار به پایان رسید

استودیوی لاینزگیت به سال‌ها انتظار پایان داد و اولین تریلر Chaos Walking را از طریق کانال یوتیوب خود منتشر کرده است.

لاینزگیت در سال ۲۰۱۱ میلادی امتیاز ساخت فیلم سینمایی بر اساس رمان سه جلدی Chaos Walking نوشته‌ی پاتریک (Patrick Ness) را به دست آورد. این پروژه تا سال ۲۰۱۶ و اضافه شدن داگ لیمان (Doug Liman) به تیم تولید به عنوان کارگردان، پیشرفت چندانی نداشت. با رخ دادن این اتفاق، بازیگران نقش‌های اصلی یکی پس از دیگری انتخاب شده تا شرایط برای ضبط صحنه‌های مورد نظر مهیا شود. فاز فیلمبرداری در تابستان ۲۰۱۷ آغاز شد و نوامبر همان سال به پایان رسید. محصول نهایی پس از اتمام فاز پس‌تولید برای تعداد محدودی از مخاطبان به نمایش درآمد و بازخوردهای منفی‌ای را دریافت کرد. از همین رو، لاینزگیت تصمیم گرفت صحنه‌های جدیدی را ضبط کند.

تام هالند (Tom Holland) و دیزی ریدلی (Daisy Ridley) که نقش‌های اصلی Chaos Walking را بر عهده داشتند، اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی باید سر صحنه‌ی فیلمبرداری Spider-Man: Far From Home و Star Wars: The Rise of Skywalker حاضر می‌شدند. از همین رو، فیلمبرداری صحنه‌های جدید تا آوریل همان سال و اکران هم تا ژانویه‌ی ۲۰۲۱ به تعویق افتاد. با نزدیک شدن به تاریخ پخش، انتظار می‌رفت کمپین تبلیغاتی این فیلم علمی تخیلی فعال شده و محتواهای تبلیغاتی جدیدی را در فضای مجازی به اشتراک بگذارد؛ اتفاقی که رخ داده است. لاینزگیت طی هفته‌های اخیر چند پوستر و همچنین تیزر کوتاهی را در دسترس علاقه‌مندان قرار داد.

لاینزگیت پس از ۹ سال انتظار، سرانجام اولین تریلر Chaos Walking را در معرض تماشا قرار داده است. داستان در آینده‌ای نه چندان دور روایت می‌شود، زمانی که تمامی زنان مرده‌اند و مردها قادر هستند افکار یکدیگر را در قالب صدا و تصاویر ببینند و بشنوند. شخصیت اصلی که تاد هیوت نام دارد، یک روز متوجه‌ی سقوط یک سفینه از آسمان شده و به همراه دیوید پرنتیس خودش را به محل مورد نظر می‌رساند. او در اوج ناباوری با یک دختر جوان مواجه می‌شود. از آن‌جایی که افکار وایولا مانند مردان به نمایش درنمی‌آید، تاد اعتمادی به این دختر جوان ندارد اما مجبور می‌شود همراه او یک ماجراجویی خطرناک را آغاز کند؛ ماجراجویی‌ای که به کشف راز‌های تاریک پیرامون جهان و کشف قدرت‌های درونی‌اش منجر می‌شود.

از آن‌جایی که نرخ ابتلا به ویروس کرونا دوباره در کشورهای جهان صعودی شده و تعدادی از سینماها در آستانه‌ی تعطیلی قرار دارند، احتمال تاخیر دوباره در اکران Chaos Walking بسیار بالا است. این اثر فعلا برای پخش از تاریخ سه بهمن (مصادف با ۲۲ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) برنامه‌ریزی شده است. در ضمن، به غیر از تام هالند و دیزی ریدلی، مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) و نیک جوناس (Nick Jonas) هم در تیم بازیگری حضور دارند.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا