سازندگان Cyberpunk 2077 تحت فشار کاری شدید قرار می‌گیرند

همه برای سایبرپانک 2077 در تلاش هستند

Cyberpunk 2077

توسعه‌دهنده‌ی بازی Cyberpunk 2077 یعنی استودیوی CD Projekt Red، مدت زمان کار اعضای توسعه‌دهنده را بیشتر کرده تا عرضه‌ی این بازی طبق برنامه پیش برود.

عرضه‌ی به موقع Cyberpunk 2077 که یکی از مورد انتظارترین عناوین سال به شمار می‌رود، نیازمند تمامی نیروی کار استودیوی لهستانی سی‌دی پراجکت است. به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌هایی که برای تیم توسعه‌دهنده ایجاد شد، سی‌دی پراجکت تحت فشار قرار گرفت و مجبور شد تاریخ انتشار این بازی را تغییر دهد. حالا با نزدیک شدن به زمان عرضه‌ی سایبرپانک 2077، به نظر می‌رسد فشار کاری این استودیو بیشتر شده است.

جیسون شرایر از نشریه‌ی بلومبرگ گزارشی منتشر کرده که طبق آن، به‌نظر می‌رسد سی‌دی پراجکت تصمیم به افزایش روزهای کاری کارمندان به ۶ روز در هفته گرفته است. البته، این استودیوی بازی‌سازی سال گذشته در یک مصاحبه اعلام کرده بود که از آثار منفی پدیده‌ی کرانچ روی سلامت کارکنان آگاهی داشته و با این اتفاق مخالف است. با این وجود، یکی از توسعه‌دهندگان اطلاعاتی منتشر کرده که نشان می‌دهد این استودیو از کارمندان خواسته تا زمان بیشتری را کار کنند.

بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 در ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۷ شهریور ماه (مصادف با هفدهم سپتامبر) منتشر شود. با شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان و به‌وجود آمدن مشکلات مختلف پیرامون محدودیت‌های اعمال شده، انتشار آن به تاریخ ۲۹ آبان ماه امسال (مصادف با نوزدهم نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) موکول شده است. این عنوان هیجان‌انگیز برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود و سپس نسخه‌ی نسل نهم آن با عرضه‌ی کنسول‌های جدید ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس و پلی‌استیشن 5، راهی بازار خواهد شد. خبر خوب این است که خریداران نسخه‌ی نسل هشتم، به رایگان می‌توانند بازی خود را به نسل بعدی ارتقا دهند و از تجربه‌ی این عنوان سی‌دی پراجکت لذت ببرند.

لازم به ذکر است که قیمت بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، ۶۰ دلار خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا