تماشا کنید: تاریخ انتشار فصل چهارم Castlevania مشخص شد

ویدیو تنها ۴۸ ثانیه زمان دارد

سرویس استریم نتفلیکس با انتشار یک ویدیوی کوتاه در حساب کاربری توییتر خود تاریخ انتشار فصل چهارم Castlevania را اعلام کرده است.

Castlevania، یک سریال انیمیشنی و بزرگسالانه است که بر اساس مجموعه بازی‌هایی به همین نام ساخته شد. کسلوانیا به کونامی تعلق داشته و یکی از قدیمی‌ترین فرنچایزهای این شرکت ژاپنی به شمار می‌رود. اولین نسخه مجموعه تحت عنوان Castlevania در سال ۱۹۸۷ میلادی برای فامیلی کامپیوتر دیسک سیستم عرضه شد و جدیدترین نسخه‌اش هم با نام Castlevania: Lords of Shadow 2 در سال ۲۰۱۴ در دسترس قرار گرفت. Lords of Shadow 2 بازخوردهای متوسطی را دریافت کرد و در زمینه تجاری هم عملکرد نسبتا قابل‌قبولی را از خود به نمایش گذاشت. با این حال، ناشر ژاپنی تمایلی به ساخت نسخه جدید نشان نداده است.

در حالی که سه سال از انتشار Castlevania: Lords of Shadow 2 می‌گذشت، نتفلیکس اولین فصل سریال انیمیشنی Castlevania را در دسترس مشترکان خود قرار داد. داستان روی ترور بلموت، آلوکارد و سایفا بلنیدز قرار دارد که باید مقابل کنت دراکولا بایستند. کنت پس از اینکه همسرش به اشتباه جادوگر شناخته و به آتش کشیده شد، تصمیم گرفت انتقام عزیزترین شخص زندگی‌اش را از نسل بشر بگیرد. در همین راستا، سپاهی از شیاطین را احضار کرده و یک جنگ تمامی عیار راه می‌اندازد. محصول مشترک نتفلیکس و استودیوی فریدریتر طی سه فصلی که پخش شده عملکرد بسیار عالی‌ای در زمینه بازدید داشته و فصل چهارمش هم در دست ساخت قرار دارد.

نتفلیکس با انتشار یک ویدیوی کوتاه در اکانت توییتری خود تاریخ انتشار فصل چهارم Castlevania را اعلام کرده است. بر این اساس، قسمت‌های جدید در تاریخ ۲۳ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۳ مه) از راه می‌رسند. سرویس استریمی صحبتی از تعداد قسمت‌ها به میان نیاورده اما تاکید کرده سریال با فصل پیش رو به انتهای خود خواهد رسید. ویدیویی هم که نتفلیکس به اشتراک گذاشته، تنها ۴۸ ثانیه زمان داشته و به صورت خلاصه‌وار و کلی، اتفاقاتی که طی فصل‌های گذشته رخ داده را مرور می‌کند.

تمام شدن Castlevania با فصل چهارم تا حدودی قابل‌پیش‌بینی بود. وارن الیس (Warren Ellis) شورانر سریال در ژوئن سال گذشته میلادی از سوی تعدادی از زنان به آزار و اذیت جنسی متهم شد. فیلمنامه‌نویس و کمیک بوک‌نویس بریتانیایی با انتشار یک بیانیه رسمی تمامی اتهامات را رد کرد اما این اقدام کافی نبود و شرکت‌ها یکی پس از دیگری همکاری‌شان را با او خاتمه دادند. این موضوع برای نتفلیکس هم صادق است. الیس پیش از اینکه از تیم تولید کسلوانیا جدا شود، فیلمنامه‌های فصل چهارم را تکمیل کرده بود. از آن‌جایی که مغز متفکر پروژه دیگر حضور ندارد، منطقی است نتفلیکس تصمیم به خاتمه دادن سریال بگیرد تا به کیفیتش لطمه‌ای نخورد.

اگرچه کسلوانیا به انتهای مسیر می‌رسد، نتفلیکس علاقه‌ای به رها کردن این مجموعه ندارد. با توجه به گزارش اخیر وب سایت Deadline، غول استریم تصمیم گرفته سریال تازه‌ای را بسازد. داستان ظاهرا در جهانی مشابه با سریال اصلی روایت می‌شود اما روی شخصیت‌های متفاوتی تمرکز دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا