فصل سوم سریال Castlevania اواسط اسفند ماه پخش می‌شود

کمتر از یک ماه تا بازگشت ترور بلمونت به تلویزیون

فصل سوم سریال Castlevania

شرکت نت‌فلیکس با انتشار یک متن از طریق حساب کاربری خود در توییتر، تاریخ پخش فصل سوم سریال Castlevania را اعلام کرد. فصل سوم اواسط اسفند ماه پخش می‌شود.

اواخر اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی بود که فصل دوم Castlevania به صورت کامل منتشر شد. با گذشت تنها چند روز از این اتفاق، شرکت نت‌فلیکس ساخت فصل سوم این سریال پرطرفدار را اعلام کرد. متاسفانه از آن زمان تاکنون اخبار چندانی از فصل سوم منتشر نشد. خوشبختانه این شرایط امروز تغییر کرد و اکنون می‌دانیم قسمت‌های جدید این انیمه‌ی سریالی چه زمانی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهند گرفت.

شرکت نت‌فلیکس با انتشار یک متن از طریق حساب کاربری خود در توییتر، بالاخره تاریخ انتشار فصل سوم سریال Castlevania را اعلام کرد. بر این اساس، فصل سوم این سریال ترسناک در تاریخ ۱۵ اسفند ماه (مصادف با ۵ مارس) به‌طور کامل روی پلتفرم استریم این شرکت قرار خواهد گرفت. شرکت نت‌فلیکس در همان توییت وعده داد فصل سوم رازها، قتل‌ها، خون‌آشام‌ها و آشوب‌های بیشتری را در مقایسه با فصل‌های پیشین در خود جای داده است. این موضوع چندان هم غافل‌گیرکننده نیست؛ زیرا در مورد سریالی صحبت می‌کنیم که با محوریت خون‌آشام‌ها و دشمنی‌شان با انسان‌ها ساخته شده است.

به غیر از این توضیح کوتاه، اطلاعات قابل‌توجه دیگری از فصل سوم Castlevania در دسترس نیست. تنها می‌دانیم که این فصل ده قسمت خواهد داشت که هر کدام ۳۰ دقیقه زمان دارند، در حالی که فصل اول این سریال ۴ و فصل دوم هم ۸ قسمت داشت. در ضمن، نت‌فلیکس در کنار اعلام تاریخ پخش فصل جدید، یک پوستر تازه هم منتشر کرد که با توجه به آن می‌توان حدس‌هایی درباره‌ی شخصیت‌های کلیدی فصل سوم زد.

سریال Castlevania بر اساس یک فرنچایز بازی‌ ویدیویی به همین نام محصول کونامی ساخته شده و در قرون وسطی جریان دارد. پس از اینکه همسر کنت دراکولا به اشتباه جادوگر شناخته شده و در آتش سوزانده می‌شود، او قسم می‌خورد که مردم والاچیا (یک منطقه‌ی تاریخی و جغرافیایی در رومانی کنونی) تقاص این اشتباه را با خون خود پس دهند. او سپس ارتشی از شیاطین را احضار کرده و به نقاط مختلف کشور حمله می‌کند؛ اتفاقی که باعث گسترش ترس و وحشت در میان مردم می‌شود.

در چنین شرایطی، آخرین بازمانده از خانواده‌ی بلمونت تصمیم می‌گیرد تا مقابل کنت دراکولا ایستاده و از نابودی اروپای شرقی جلوگیری کند. در این مسیر، شخصیت‌هایی از جمله یک دمپایر به نام آلوکارد و یک جادوگر به نام سایفا بلنیدز به ترور بلمونت ملحق می‌شوند. به‌طور کلی، می‌توان گفت نت‌فلیکس این سریال را با اقتباس از بازی Castlevania 3: Dracula’s Curse ساخته است.

آدی شنکر (Adi Shankar)، خالق سریال Castlevania، در نوامبر سال ۲۰۱۸ میلادی اعلام کرد روی یک انیمه‌ی سریالی بر اساس فرنچایز Devil May Cry کار خواهد کرد. او قصد دارد تا یک دنیای مشترک تحت عنوان «دنیای بوت‌لگ» (Bootleg Multiverse) بسازد که چهار فرنچایز Castlevania ،Devil May Cry ،Hyper Light Drifter و Assassin’s Creed را شامل شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا