تریلر جدید بازی کاپیتان سوباسا Rise of New Champions منتشر شد

بازی یک روز زودتر در ژاپن عرضه می‌شود

توسعه‌دهندگان بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions تریلر جدیدی از این بازی ورزشی منتشر کردند.

مدتی پیش استودیوی بازی‌سازی Tamsoft و شرکت Bandai Namco Entertainment بازی جدید خود را تحت عنوان Captain Tsubasa: Rise of New Champions به علاقه‌مندان دنیای انیمه و فوتبال معرفی کردند. کاپیتان سوباسا Rise of New Champions قرار است در تابستان سال جاری برای پلتفرم نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه شود. علاقه‌مندان می‌توانند هم‌اکنون این بازی را از فروشگاه آنلاین بندای‌ نَمکو پیش‌خرید کنند و از این عنوان ورزشی لذت ببرند.

بازی جدید کاپیتان سوباسا Rise of New Champions از مانگای کاپیتان سوباسا الهام گرفته شده و انیمه‌ی این فرنچایز دوست‌داشتنی هم تحت عنوان کاپیتان سوباسا یا همان فوتبالیست‌ها، پخش شده که برای همه آشنا است. طبق توضیحاتی که برای بازی منتشر شده، به‌نظر می‌رسد کاربران می‌توانند در ابتدای بازی آواتار خود را بسازند و پس از آن بخش داستانی Captain Tsubasa: Rise of New Champions را تجربه کنند. همچنین تورنومنت‌های زیادی قرار است در این بازی ورزشی برگزار شود که به هیجان عنوان مشترک بندای نمکو و تمسافت اضافه می‌کند.

طبق گفته‌ی توسعه‌دهندگان بازی، نسخه‌ی نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن 4 بازی کاپیتان سوباسا در تاریخ ۶ شهریور (مصادف با ۲۷ آگوست) در ژاپن عرضه می‌شود. روز بعد یعنی ۷ شهریور (مصادف با ۲۸ آگوست) این بازی در سراسر دنیا برای پلی‌استیشن 4، نینتندو سوییچ و استیم منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا