آیا در فیلم نگهبانان کهکشان 3، کاپیتان مارول جدید MCU معرفی شده است؟

عضو جدید گروه نگهبانان کهکشان در فیلم‌ها

آیا در فیلم نگهبانان کهکشان 3، کاپیتان مارول جدید MCU معرفی شده است؟ آیدا امشاسفند ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ مارول
کاپیتان مارول جدید

در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3، کاپیتان مارول جدید MCU از کمیک‌ها معرفی شده است. بازیگران گروه Guardians of the Galaxy، اعم از زویی سالدانا (Zoe Saldana)، دیو باتیستا (Dave Bautista) و پام کلمنتیف (Pom Klementieff) کار را با MCU را به اتمام رساندند و طرفداران را با گروهی که پر از پتانسیل برای ساخت دوباره را دارد جا گذاشتند. 

با این که اعضای اصلی در گروه حضور داشتند، ولی بعضی از اعضایی که در کمیک‌ها بودند مانند Moondragon، Nova، و Phyla در فیلم‌ها دیده نشدند. در کمیک‌ها Phyla دختر Mar-Vell و Elysius بود که در کنار برادرش Genis فعالیت می‌کرد. به دلیل تغییراتی که در شخصیت کاپیتان مارول برای فیلم‌ها شکل گرفته بود، امکان معرفی او بسیار ضعیف بود. اما این مسئله جلوی حضور او در MCU را نگرفته است. در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3، شرور داستان High Evolutionary در راستای ساخت گونه برتر خود، Phyla را می‌سازد که توسط کای زن (Kai Zen) در فیلم به تصویر کشیده می‌شود.

کاپیتان مارول جدید MCU

طبق گفته High Evolutionary، ظاهراً او و هم نوعانش طوری طراحی شده اند که به خواب کمی نیاز داشته باشند، انرژی بسیار کمی مصرف کنند و همیشه شاد باشند. صحنه پس از تیتراژ Guardians of the Galaxy Vol. 3 تیم جدیدی از نگهبانان را معرفی کرد که به محافظت از کهکشان ادامه می‌دهند و Phyla هم به عنوان کاپیتان مارول جدید MCU، یکی از آنهاست. حتی احتمال داده می‌شود که Phyla از قدرت‌های کمیکی خود استفاده کند زیرا مشت‌های درخشانش در کمیک‌ها هم دیده شده‌اند.

 Phyla مانند برادرش Genis یک نوزاد آزمایشی بود که توسط مادرش، Elysius با استفاده از ساختار ژنتیکی Mar-Vell ساخته شد و به طور مصنوعی به بلوغ رسید. این امکان وجود دارد که High Evolutionary به همین نوع پیری مصنوعی را در گونه خود ادغام کرده باشد، به این معنی که وقتی مخاطبان دوباره او را ببینند، به سرعت بالغ شده باشد. این حتی می تواند به معنای پیش زمینه‌ایی برای  معرفی یک Genis بزرگسال در جایی میان داستان‌های MCU باشد.

3.3 6 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا