#مهسا_امینی

بری لارسون از قدرت‌های کاپیتان مارول در فیلم Captain Marvel 2 می‌گوید

در فیلم Captain Marvel 2 با کاپیتان مارولی قوی‌تر روبه‌رو خواهیم شد

بری لارسون از قدرت‌های کاپیتان مارول در فیلم Captain Marvel 2 می‌گوید نرگس کریمی پور ۲ ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ مارول
قدر‌های کاپیتان مارول

وقتی بری لارسون از طریق فیلم The Marvels به کارگردانی نیا داکوستا به MCU بازمی‌گردد، کارول دانورز قوی‌تر و قدرتمندتری را به طرفداران مارول ارائه می‌دهد. بری لارسون بازیگر نقش کاپیتان مارول در دنیای سینمایی مارول می‌گوید کهقدرت‌های کاپیتان مارول در این دنباله بیشتر خواهد بود و کارول دانورز در The Marvels قدرتمندتر حاضر می‌شود. کاپیتان مارول پس از کمک به انتقام جویان در مبارزه با تانوس با بازی جاش برولین در فیلم Avengers: Endgame، در حال حاضر مشغول ماجراجویی‌های کهکشانی خود است.
به کارگردانی نیا داکوستا، دنباله کاپیتان مارول نه تنها روایت کارول در MCU را ادامه می‌دهد، بلکه به داستان‌های مربوط به مونیکا رامبو (تیونا پریس) و کامالا خان (ایمان ولانی) نیز می‌پردازد و این سه نفر با هم روایت اصلی فیلم را خواهند ساخت. تا کنون جزییات چندانی از این اثر منتشر نشده است اما فیلمبرداری به پایان رسیده و استودیو مارول مشغول بررسی این اثر است. در همین راستا بری لارسون برای طرفداران خود در رابطه با قدرت‌های کاپیتان مارول در این اثر گفت. 

هنرمند برنده جایزه اسکار در گفتگو با Insider در مورد سفر خود در نقش کاپیتان مارول صحبت کرد. ظاهراً زمانی که او برای اولین بار برای این نقش انتخاب شد، از نظر بدنی برای به تصویر کشیدن این نقش مناسب نبود، اما پس از آن، متعهد شد که برای این نقش بدن خود را آماده کند. همانطور که او برای The Marvels آماده می‌شود، قدرت‌های فیزیکی خود را افزایش می‌دهد و این امر در فیلم نیز منعکس می‌شود زیرا کارول نیز قوی تر شده است. به طور مثال کارول به قدرت پرواز کاپیتان مارول اشاره کرد که اهرا در فیلم دوم کاپیتان مارول مرتبا پرواز خواهد کرد و این امر قدرت بدنی بیشتری نسبت به فیلم اول نیاز دارد.

اگر قرار است کارول حتی در The Marvels قدرتمندتر باشد، عجیب است که چگونه استودیو مارول قصد دارد انتقاداتی را که درباره قوی بودن او وجود دارد، برطرف کند. این بزرگترین مشکل جو و آنتونی روسو با کاپیتان مارول در فیلم Avengers: Endgame بود. آن‌ها باید راهی پیدا می‌کردند تا او را در بیشتر قسمت‌های فیلم کنار بگذارند، زیرا او می‌توانست به‌راحتی به عنوان یک Deux Machina عمل کند. اکنون که او قرار است قدرتمندتر شود، جالب است که ببینیم چگونه به طور مؤثر در فیلم‌های فازهای آینده مارول  در کنار گروه انتقام جویان جدید گنجانده می‌‌شود. 

با این حال سریال ؟…What If، این ایده را مطرح کرد که کاپیتان مارول ممکن است آنقدرها هم که به نظر می‌رسد قوی نباشد. در این سری انیمیشن، ثور در نهایت او را در طول یک نبرد شکست داد. البته، پروژه انیمیشنی دیزنی پلاس نسخه‌ای از شخصیت را نشان می‌داد که می‌توانست به طور قابل توجهی با نسخه Sacred Timeline از قهرمان متفاوت باشد. با این حال، بیشتر از پویایی او با دیگر قهرمانان MCU، جالب تر است که به این فکر کنیم که تیم او با مونیکا در The Marvels چگونه خواهد بود.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا