شایعه‌ی بازگشت کاپیتان آمریکا به دنیای سینمایی Marvel واقعیت دارد؟

کریس ایوانز دوباره نقش کاپیتان آمریکا را ایفا می‌کند؟

بازگشت کاپیتان آمریکا به دنیای سینمایی Marvel

کوین فایگی، رئیس شرکت Marvel Studios به تازگی شایعه‌ی بازگشت کاپیتان آمریکا به دنیای سینمایی Marvel را تکذیب کرده است و گفته که گزارشات مبنی بر مذاکره‌ی کریس ایوانز برای ایفای دوباره‌ی نقش استیو راجز حقیقت ندارند.

کریس ایوانز پس از حدود یک دهه ایفای نقش استیو راجز (کاپیتان آمریکا) در دنیای سینمایی Marvel، نقش این ابرقهرمان دوست‌داشتنی و محبوب را برای آخرین بار در فیلم Avengers: Endgame به کارگردانی جو و آنتونی رسو بازی کرد و پس از آن شاهد خداحافظی او از این نقش بودیم. با این حال اخیرا شایعات و گزارشاتی در سطح اینترنت منتشر شده‌اند که خبر از مذاکره‌ی دوباره‌ی کریس ایوانز برای بازی در نقش استیو راجرز و بازگشت به دنیای سینمایی Marvel می‌دادند و این اخبار نظر بسیاری از طرفداران را به خود جلب کرد.

استیو راجرز در پایان فیلم Avengers: Endgame به یک خط زمانی دیگر سفر کرد و سپر خود را به سم ویلسون داد و او را رسما به عنوان کاپیتان آمریکای بعدی جهان معرفی کرد. اکنون مدت زمان کمی تا شروع پخش سریال The Falcon and the Winter Soldier باقی مانده است و تعدادی از هواداران فکر می‌کنند که استیو راجرز ممکن است در این سریال مورد انتظار سرویس اشتراکی Disney Plus حضور داشته باشد. با این حال حتی قبل از این که مجموعه کار خود را شروع کند، کوین فایگی که ریاست شرکت Marvel Studios را بر عهده دارد، تمامی شایعات مربوط به مذاکره‌ی کریس ایوانز برای بازگشت کاپیتان آمریکا به دنیای سینمایی Marvel را تکذیب کرد.

فایگی در مصاحبه‌ای که اخیرا با رسانه‌ی Entertainment Weekly داشت، اعلام کرد:

من دیگر به ندرت به چیزی پاسخ منفی می‌دهدم، زیرا این طور اتفاقاتی که می‌افتند می‌توانند من را هم شگفت‌زده کنند، اما درباره‌ی شایعه من فکر می‌کنم که آن سریعا توسط خود او رد شد.

هر چند دیدن دوباره‌ی کریس ایوانز در نقش استیو راجرز در دنیای سینمایی Marvel می‌توانند بسیار جذاب و هیجان‌انگیز باشد، اما با این گفته‌ها می‌توان گفت که این اتفاق فعلا ممکن نیست و حداقل در آینده‌ای نزدیک شاهد بازگشت کاپیتان آمریکا به دنیای سینمایی Marvel نخواهیم بود. فعلا آنتونی مکی در نقش سم ویلسون قرار است تا جانشینی او را بر عهده داشته باشد و باید در سریال The Falcon and the Winter Soldier شایستگی خود را برای داشتن سپر کاپیتان آمریکا اثبات کند. این سریال از تاریخ ۱۹ مارس (۲۹ اسفند) کار خود را در سرویس اشتراکی Disney Plus آغاز می‌کند. به جز آنتونی مکی در نقش سم ویلسون (فالکون) سباستین استن در نقش باکی بارنز (سرباز زمستان)، وایت راسل در نقش جان اف. واکر، امیلی ونکمپ در نقش شارون کارتر (مامور ۱۳)، دانیل برول در نقش هلموت زمو و همچنین دان چیدل در نقش رودی رودز (ماشین جنگ) در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا