1%
  • 0/10

دلیل اصلی تاخیر در اکران فیلم کاپیتان آمریکا 4 فاش شد!

اینبار عامل متفاوتی مقصر است!

دلیل اصلی تاخیر در اکران فیلم کاپیتان آمریکا 4 فاش شد! ۰ ۰۱ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
اکران فیلم کاپیتان آمریکا 4

یکی از افشاگرهای صنایع فیلم و سریال به نام دنیل ریچمن دلیل واقعی تاخیر در اکران فیلم کاپیتان آمریکا 4 را فاش کرده است.

فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوود بخاطر دستمزدهای پایین چند ماه پیش دست به اعتصاب زده و از هر گونه همکاری با استودیوها خودداری کردند. با گذشت مدت نسبتاً زیادی نخست اعتصاب فیلمنامه نویسان و سپس اعتصاب بازیگران به انتها رسید. استودیوها نه تنها در طول این مدت‌ها، بلکه بعد از اتمام اعتصاب‌‌ها هم مجبور شدند انتشار پروژه‌های سینمایی یا سریالی خود را به تعویق بیاندازند. به هر حال، پروژه‌ها در طول مدت اعتصاب‌ها متوقف شده و هیچ گونه پیشرفتی نداشتند.

در حالی که یک روز از اتمام اعتصاب‌ها می‌گذشت، مارول و والت دیزنی رسماً اعلام کردند زمان انتشار  Captain America: Brave New World و Thunderbolts تغییر کرده و علاقه مندان باید مدت بیشتری را برای تماشایشان منتظر بمانند. تاخیر تاندربولتز پیش بینی می‌شد؛ زیرا در فاز فیلمبرداری بود که اعتصاب‌ها رخ دادند. قسمت جدید کاپیتان آمریکا هم ظاهراً بصورت آزمایشی به نمایش درآمده بود و بازخوردهای دریافتی به هیچ وجه راضی کننده نبودند.

دنیل ریچمن (Daniel Richtman) یک افشاگر فعال در حوزه‌های فیلم و سریال بوده و دلیل اصلی تاخیر در اکران فیلم کاپیتان آمریکا 4 را گفته است. طبق توضیحات او، مدیران مارول پس از تماشا به این نتیجه رسیدند که صحنه‌های اکشن در مقایسه با قسمت‌های پیشین مجموعه نه مقیاس بزرگی داشته و نه رضایت بخش هستند. به همین دلیل، برنامه ریزی‌ها تغییر کرده تا دست اندرکاران بتوانند صحنه‌های اکشن جدید را ضبط کرده و به نسخه نهایی اضافه کنند.

سم ویلسون در سریال The Falcon and The Winter Soldier به کاپیتان آمریکای جدید تبدیل شد. با این حال، طی سال‌های گذشته هیچ خبری از او در دیگر فیلم‌ها یا سریال‌های مارول نشده است. یک افشاگر قابل اعتماد مدعی شد دولت آمریکا کاپیتان آمریکای جدید را تنها برای تبلیغات نیاز داشته و او را برای میدان نبرد مناسب نمی‌داند.

والت دیزنی (Walt Disney) فیلم Captain America 4 را از تاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۶۲ جولای سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments