برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

هویت شخصیت منفی Captain America 4 ظاهرا مشخص شد

این بار پای دختر Red Skull در میان است

هویت شخصیت منفی Captain America 4 ظاهرا مشخص شد ۰ ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
هویت شخصیت منفی Captain America 4

به لطف گزارشی اختصاصی‌ای که اخیرا روی خروجی وب سایت The Hashtag Show قرار گرفت، هویت شخصیت منفی Captain America 4 لو رفته است.

کاپیتان آمریکا در انتهای Avengers: Endgame به گذشته می‌رود تا زندگی آرامی در کنار معشوقه خود پگی کارتر داشته باشد. بدین ترتیب، نسخه سالمند او در زمان حال پدیدار می‌شود. استیو راجرز که توانایی جنگیدن ندارد، تصمیم می‌گیرد سپر مشهورش را به سم ویلسون بسپارد تا او ادامه‌دهنده راهش باشد. با در نظر گرفتن این اتفاقات، پیش‌بینی می‌شد مجموعه فیلم‌های Captain America به انتهای خود رسیده و خبری از قسمت چهارم نخواهد بود؛ پیش‌بینی‌ای که نادرست از آب درآمد.

وب سایت The Hollywood Reporter اوایل اردیبهشت سال جاری یک گزارش منتشر و به واسطه آن اعلام کرد قسمت چهارم Captain America در دست ساخت بوده و مالکوم اسپلمن (Malcolm Spellman) به عنوان فیلمنامه‌نویس روی آن کار می‌کند. اسپلمن با آثار ابرقهرمانی غریبه نبوده و اخیرا به عنوان شورانر روی The Falcon and the Winter Soldier کار کرده است. نگارنده مطلب در ادامه مدعی شد سم ویلسون که حالا به کاپیتان آمریکای جدید تبدیل شده، شخصیت اصلی بوده و اتفاقات حول محور او خواهند چرخید.

به لطف گزارشی که اخیرا در وب سایت The Hashtag Show منتشر شد، هویت شخصیت منفی Captain America 4 لو رفته است. بر این اساس، سین در جریان فیلم به مقابله با سم ویلسون پرداخته و برایش دردسر ایجاد می‌کند. در صورتی که کمیک بوک‌ها را نخوانده‌اید، باید بگوییم سین دختر رد اسکال شخصیت منفی Captain America: The First Avenger است. همسر Red Skull حین زایمان جان خود را از دست داد. با این حال، فرزندش به سلامت به دنیا آمد. رد اسکال که منتظر یک پسر بود، قصد داشت دخترش را بکشد اما به خاطر صحبت‌های یکی از طرفدارانش منصرف شده و تصمیم گرفت او را به یکی افرادش تبدیل کند.

درحالی که سینتئا اشمیت سن و سال چندانی ندارد، رد اسکال به سراغش آمده و او را داخل یک دستگاه مخصوص قرار می‌دهد؛ دستگاهی که سنش را افزایش داده و به او قدرت‌های فراطبیعی اهدا می‌کند. سین سپس گروه Sisters of Sin را تشکیل می‌دهد که اعضایش دختران یتیم هستند؛ دخترانی که سرنوشت مشابهی با سینتئا داشته و به واسطه دستگاه قدرتمند شدند. سین راه پدر را ادامه داده و بارها مقابل کاپیتان آمریکا قرار می‌گیرد. از ویژگی‌های شاخص او می‌توان مهارت بالا در مبارزات تن به تن، دقت بسیار زیاد در استفاده از سلاح تک‌تیرانداز، هوش بالا، تلپاتی، دورجنبی اشیا و تلپورت (جابجایی بین نقاط مختلف) اشاره کرد.

اطلاعاتی که مطلب اخیر وب سایت The Hashtag Show در خود جای داده، به همین یک مورد خلاصه نمی‌شود. نگارنده در بخش دیگری از مطلب اضافه می‌کند شارون کارتر با نقش‌آفرینی امیلی ون کمپ (Emily Van Camp) هم در Captain America 4 حضور دارد. در ضمن، تا به این لحظه هیچ منبع دیگری به گزارش اختصاصی هشتگ شو واکنش نشان نداده است. با این حال، وب سایت مزبور پیشینه نسبتا خوبی در زمینه افشای اطلاعات دارد. از همین رو، احتمال صحت داشتن گزارش وجود دارد.

تا به این لحظه هیچ صحبتی از تاریخ اکران Captain America 4 به میان نیاورده است. با این حال، می‌توان حدس‌هایی درباره‌اش زد. از آن‌جایی که دنیای سینمایی مارول تا انتهای سال ۲۰۲۲ میلادی برنامه‌ریزی شده است، می‌توان گفت فیلم مزبور در خوشبینانه‌ترین حالت در سال ۲۰۲۳ از راه خواهد رسید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments