کارگردان بخش زامبی مجموعه‌ی Call of Duty استودیو تری‌آرک را ترک کرد

بلاندل بعد از ۱۳ سال تری‌آرک را ترک می‌کند

کارگردان بخش زامبی مجموعه‌ی Call of Duty

جیسون بلاندل، کارگردان بخش زامبی مجموعه‌ی Call of Duty استودیو تری‌آرک را ترک کرد.

بدون شک یکی از محبوب‌ترین بخش‌های مجموعه‌ی Call of Duty، قسمت زامبی این سری محسوب می‌شود. روز جمعه، جیسون بلاندل، کارگردان بخش زامبی مجموعه‌ی Call of Duty به صورت رسمی اعلام کرد که استودیو تری‌آرک را ترک می‌کند. بلاندل رئیس استودیو تری‌آرک و البته یکی از کلیدی‌ترین اعضای تیم توسعه بخش زامبی Call of Duty به خصوص در سری Black Ops محسوب می‌شد. بدون شک بسیاری از گیمرها هنوز در حال تجربه محتواهایی که بلاندل در Black Ops 4 ارائه کرده است، هستند. حالا، او به صورت رسمی جدایی خود را از تری‌آرک اعلام کرده و دوران کاری خودش را در زمان توسعه بخش زامبی را دورانی بسیار خاص خواند. همچنین او گفت که جامعه طرفداران همیشه برای او الهام بخش بوده است.

در زیر می‌توانید متن کامل خداحافظی جیسون بلاندل از تری‌آرک را بخوانید:

بعد از ۱۳ سال فوق‌العاده و پر جنب و جوش، من استودیو تری‌آرک را ترک می‌کنم. زمانی که در این استودیو کار می‌کردم، شانس این را داشتم تا روی پروژه‌های مختلفی کار کنم و بدون شک دورانی که بر روی بخش زامبی کار می‌کردم دورانی بسیار خاص بود. این تیم، شامل افراد خلاق و با استعداد بسیار زیادی در این صنعت [بازی‌های ویدویی] است که شما هرگز آن‌ها را نمی‌بینید، چرا که بسیاری از آنها در پشت صحنه قرار دارند تا تجربه‌های مختلفی برای شما بسازند.

استودیو تری‌آرک هم در انتها از بلاندل بابت کارها و زحماتی که در این سالها کشیده، قدردانی کرد:

ما می‌خواهیم از جیسون [بلاندل] بابت همکاری‌های متعددی که با تری‌آرک داشت تشکر کنیم. ما از ماجراجویی‌‌هایی که با یکدیگر داشتیم بسیار لذت بردیم و در آینده بهترین‌ها را برای او می‌خواهیم.

احتمال می‌رود که Black Ops 5، نسخه‌ی بعدی سری Call of Duty باشد که در حال توسعه است. با وجود جدایی بلاندل از تری‌آرک، هنوز مشخص نیست که این استودیو به چه شکل می‌خواهد ساخت بخش زامبی و بخش‌های دیگر را مدیریت کند. باید صبر کنیم و ببینیم که در آینده چه اتفاقی برای این بخش خواهد افتاد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا