1%
  • 0/10

تماشا کنید: نقشه جدید وارزون شما را به غرب آسیا می‌برد

این نقشه بزودی منتشر می‌شود

تماشا کنید: نقشه جدید وارزون شما را به غرب آسیا می‌برد ۰ ۱۶ مهر ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک

اکتیویژن و استودیو ریون سافتور حین برگزاری رویداد Call of Duty Next از نقشه جدید وارزون با نام Urzikstan رونمایی کرده‌اند.

اکتیویژن طی سال‌های گذشته رویدادهای آنلاینی را در پاییز برگزار کرد تا جزئیات بیشتری را از نسخه رو به انتشار کالاف دیوتی (Call of Duty) در اختیار علاقه مندان قرار دهد؛ اتفاقی که امسال هم رخ داده است. ناشر آمریکایی در جریان Call of Duty Next بخش زامبی Call of Duty: Modern Warfare 3 را برای نخستین بار به نمایش گذاشت و اطلاعات بیشتری از تعداد سلاح‌ها و سیستم شخصی سازی‌شان در دسترس قرار داد. البته محتویاتی که در رویداد آنلاین نشان داده شد، همین موارد نبوده‌اند.

اکتیویژن و ریون سافتور (Raven Software) در جریان رویداد مشترکشان از سومین نقشه جدید وارزون (Call of Duty: Warzone 2) رونمایی کرده‌اند که اورزیکستان نامگذاری شده است. اورزیکستان یک کلان شهر تخیلی بوده و در غرب آسیا (بخش شرقی دریای سیاه) قرار دارد. شهر مزبور تحت حاکمیت یک دیکتاتور به نام رومان بارکوف بود تا اینکه عملیاتی مشترک میان سازمان جاسوسی سیا، سرویس هوایی ویژه (واحد نیروی ویژه ارتش بریتانیا) و نیروهای آزادی خواه صورت گرفت.

اگرچه سازمان جاسوسی سیا، سرویس هوایی ویژه و نیروهای آزادی موفق شده‌اند به دیکتاتوری رومان بارکوف پایان دهند، شرایط اورزیکستان هنوز به حالت طبیعی درنیامده است؛ زیرا سربازهای وفادار به بارکوف گروه‌های مسلح جدیدی را ایجاد کرده و بدنبال گرفتن انتقام هستند. در ضمن، نقشه جدید وارزون از ۱۱ نقطه حائز اهمیت (Point of Interest) تشکیل شده که در نقاط مختلف آن واقع شده‌اند؛ برای مثال می‌توان Levin Resort ،Shahin Manor ،Orlov Military Base و Hadiqa Farms را نام برد.

همانطور که می‌دانید، با انتشار نسخه جدید سری بازی‌های کالاف دیوتی شمارش فصل‌های وارزون از ابتدا آغاز می‌شود. نقشه اورزیکستان قرار است بخشی از محتوای فصل اول Call of Duty: Warzone باشد و در ماه دسامبر (مصادف با ۱۰ آذر الی ۱۰ دی) عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments