تماشا کنید: با جدیدترین نقشه بازی وارزون آشنا شوید

ماجراجویی در یک جزیره خوش آب و هوا

تماشا کنید: با جدیدترین نقشه بازی وارزون آشنا شوید سورنا رضایی ۰ ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ تریلر بازی

استودیو ریون سافتور در جریان رویداد آنلاینی که اخیرا برگزار شد، نقشه Pacific بازی وارزون را برای نخستین بار به نمایش گذاشت.

کال آو دیوتی پس از Call of Duty: World at War چند سالی از جنگ جهانی دوم فاصله گرفت و تمرکزش را روی روایت قصه در دنیای مدرن و آینده قرار داد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه اسلج همر گیمز Call of Duty: WWII را ساخت و در سال ۲۰۱۷ میلادی به بازارهای جهانی فرستاد. حالا و با گذشت حدودا ۴ سال، نوبت به روایت یک قصه دیگر در دل جنگ جهانی دوم رسیده است. بازی جدید Call of Duty: Vanguard نامگذاری شده و حول محور چهار شخصیت مختلف می‌چرخد که به جبهه‌های مختلف جنگ تعلق دارند. آن‌ها طی اتفاقاتی یک گروه تشکیل می‌دهند تا هدفی مشترک را نابود کنند.

اسلج همر گیمز چندی پیش نسخه آلفا Call of Duty: Vanguard را در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 قرار داد. نسخه مزبور تنها Champion Hill را در خود جای داده بود که یک مد کاملا جدید بوده و می‌توان آن را ترکیبی از Gunfight و بتل رویال توصیف کرد. از آنجایی که نسخه آلفا موارد چندانی برای ارائه نداشت، سوال‌های زیادی پیرامون بخش چندنفره ونگارد بدون پاسخ باقی بماند. به منظور پاسخ به سوالات و همچنین ارائه نمایش‌های جدید، اسلج همر گیمز و اکتیویژن تصمیم گرفتند یک رویداد آنلاین برگزار کرده و به واسطه آن، بخش چندنفره را به صورت کامل رونمایی کنند.

ریون سافتور در جریان رویدادی که با محوریت بخش چندنفره کال آو دیوتی ونگارد برگزار شد، نقشه Pacific بازی وارزون را برای نخستین بار به نمایش گذاشت. نقشه جدید مانند وردانسک در یک جزیره واقع شده و شامل جنگل، غار و شهر می‌شود. نقشه وردانسک به واسطه جنگ‌هایی که در آن رخ داده بود، به شهر اشباح شباهت پیدا کرده بود اما نقشه جدید به واسطه عوامل مختلف از جمله پوشش گیاهی‌اش حس سرزندگی را در مخاطب ایجاد کرده و آن را به جنب و جوش می‌اندازد. سازندگان همچنین تاکید داشته‌اند در پشت پرده زیبایی‌های جزیره رازهای زیادی پنهان شده است.

Call of Duty: Warzone محصول اینفینیتی وارد است اما این استودیو چند وقت پیش وظیفه توسعه و پشتیبانی را به ریون سافتور سپرد تا روی پروژ‌ه‌های دیگر کار کند. تیم ریون در بخش دیگری از بیانیه خود تاکید کرد نقشه Pacific بازی وارزون بر اساس بازخوردهایی طراحی شده که کاربران طی دو سال گذشته ارسال کرده‌اند. از همین رو، تجربه‌ای جذاب را به ارمغان می‌آورد. در ضمن، این نقشه حدودا هم اندازه وردانسک بوده و لوکیشن‌های تماشایی متعددی را در خود جای داده است.

پس از اینکه Call of Duty: Vanguard به صورت رسمی معرفی شد، سازندگان اعلام کردند همزمان با عرضه بازی مزبور شاهد اضافه شدن یک نقشه جدید به Call of Duty: Warzone خواهیم بود. حالا که نقشه به صورت رسمی رونمایی شده، می‌توان گفتت برنامه‌ریزی‌ها تغییری نداشته و کاربران وارزون به‌زودی به محیط جدیدی برای رقابت انتقال می‌یابند.

نقشه Pacific، تنها مورد جدیدی نیست که برای کال آو دیوتی وارزون در نظر گرفته شده است. سازندگان قصد دارند همزمان با سومین نقشه یک سیستم ضدتقلب تازه را روی بازی پیاده‌سازی کنند تا آمار استفاده از ترفندهای غیرقانونی کاهش یابد. به هر حال، هکرها به یکی از معضلات بزرگ کاربران وارزون تبدیل شده‌اند. در ضمن، سیستم جدید هم اکنون فازهای نهایی را پشت سر می‌گذارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا