اطلاعاتی از تغییرات نقشه بازی در فصل سوم Warzone لو رفت

وردانسک عوض می‌شود

اطلاعاتی از تغییرات نقشه بازی در فصل سوم Warzone لو رفت امیرحسین ناصری ۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
فصل سوم Warzone

به دنبال شایعه‌های اخیر فصل سوم Warzone به تازگی جزئیاتی از تغییرات نقشه در آن لو رفته که به نحوی مهر تایید را بر تم دهه ۸۰ میلادی نقشه Verdansk می‌زند.

لو رفتن اطلاعات از عناوین سری Call of Duty در سال‌های اخیر عملا به یک امر طبیعی تبدیل شده که هربار جزئیات آن حتی دقیق‌تر می شود! مانند عنوان Black Ops Cold War که نام آن در سال گذشته بسیار زودتر از معرفی رسمی لو رفته بود.

با این وجود اخیرا در سطح اینترنت شایعه‌های بسیاری مبنی بر یک رویداد بزرگ به نام بمب هسته‌ای (Nuke) منتشر شده بود که طبق آن، منطقه Verdansk به دلیل آلوده و پر شدن از زامبی‌ها در فصل سوم Warzone منفجر می‌شود. حال این اخبار که در چند روز گذشته عملا در حد یک شایعه بوده‌اند، امروز طبق اطلاعات لو رفته به نحوی تایید شده‌اند و پیش‌بینی‌های آن‌ها درست از آب درآمده است!

بنا بر گزارش‌های لو رفته از بازی Call of Duty: Warzone، قرار است تا در روز پنجشنبه (۲ اردیبهشت) و با شروع فصل سوم، ۶ منطقه جدید از بخش Multiplayer بازی Black Ops Cold War به نقشه بازی اضافه شود. اما مناطق قدیمی از روی نقشه پاک نخواهند شد، بلکه اکثر آن‌ها مانند Superstore و Port تغییراتی را برای گرفتن تم دهه ۸۰ میلادی داشته و منطقه  Downtown نیز ورودی‌های جدیدی را در ساختمان‌های خود خواهد داشت.

با این وجود قطعا تغییرات دیگری در نقشه و گیم پلی بازی ایجاد خواهد شد که تا شروع فصل سوم Warzone باید منتظر آن بمانیم. اما تا زمان اعلام رسمی، در نظر داشته باشید که این اطلاعات لو رفته همگی ممکن است که توسط اکتیویژن (Activision) و در کل سازندگان تغییر کند، پس نباید آن را صد درصد درست دانست. همچنین اگر در این فصل بالاخره بمب هسته‌ای روی منطقه آلوده شده رها شود، ممکن است دیگر قادر به تبدیل شدن به زامبی و یا دیدن آن‌ها در نقشه نباشید؛ در نتیجه بهتر است تا زمانی که وقت دارید به کشتن مردگان متحرک پرداخته یا خود تبدیل به یکی از آن‌ها شوید!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا