Call of Duty: Warzone نیازی به اشتراک پلی‎‌استیشن پلاس ندارد

خبر بد برای دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان

Call of Duty: Warzone نیازی به اشتراک پلی‎‌استیشن پلاس ندارد نیکان صبوری ۱ ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
اشتراک پلاس Call of Duty: Warzone

طبق گزارش‌های به دست رسیده، Call of Duty: Warzone نیازی به اشتراک پلی‌استیشن پلاس نخواهد داشت.

دیروز شرکت اکتیویژن به صورت رسمی از حالت بتل رویال عنوان Call of Duty: Modern Warfare رونمایی کرد. در کنار تریلر منتشر شده از این بازی شاهد اطلاعات بسیار زیادی بودیم که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به حضور ۱۵۰ بازیکن به صورت همزمان در یک نقشه‌ی بزرگ به صورت گروه‌های سه نفره اشاره کرد. در کنار این موضوع اطلاعاتی هم در خصوص حجم قابل دانلود بازی منتشر شده است. کسانی که عنوان Call of Duty: Modern Warfare را نصب کرده‌اند، باید میزان ۱۸ الی ۲۲ گیگابایت را دانلود کنند، اما کسانی که بازی را نصب ندارند، باید خودشان را برای دریافت حجمی بین ۸۳ الی ۱۰۱ گیگابایت آماده سازند.

در کنار این موضوع طبق گزارش Charlieintel، بازی Call of Duty: Warzone روی پلی‌استیشن 4 نیازی به اشتراک ماهانه‌ی پلی‌استیشن پلاس ندارد. همچنین دارندگان پلتفرم PC تنها می‌توانند این اثر را روی Battle.net تجربه کنند. همچنین اگر در اولین روز عرضه‌ی این بازی عضوی از مشترکین پلی‌استیشن پلاس باشید، می‌توانید به عنوان هدیه محتوای اضافی دریافت کنید.

متاسفانه شرایط برای کسانی که می‌خواهند Warzone را روی ایکس‌باکس وان تجربه کنند، فرق می‌کند. این دسته از بازیکنان حتما باید اشتراک ایکس‌باکس لایو داشته باشند. مشابه این اتفاق برای نسخه‌ی ایکس‌باکس وان بازی Fortnite رخ داده است.

بازی Call of Duty: Warzone امشب به صورت رایگان برای پلتفرم‌های ویندوز، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 روی فروشگاه‌های مربوط عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا