به‌روزرسانی 1.29 Call of Duty: Warzone چه امکانات جدیدی را اضافه می‌کند؟

این به‌روزرسانی بیش از ۳۰ گیگابایت حجم دارد

به‌روزرسانی 1.29 Call of Duty: Warzone

استودیوی آمریکایی اینفینیتی وارد ساعاتی قبل جزئیات مربوط به به‌روزرسانی 1.29 Call of Duty: Warzone را به اشتراک گذاشت که حدودا ۳۳ گیگابایت حجم دارد.

Call of Duty: Warzone، یک بازی اکشن اول شخص است که اوایل مارس سال جاری میلادی برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. عنوان جدید اینفنیتی وارد که یک محصول رایگان (Free-to-Play) به شمار می‌رود، دو حالت بتل رویال و پلاندر را در خود جای داده است. Warzone به واسطه‌ی طراحی کم‌نقص نقشه و گان‌پلی جذاب از همان ابتدا مورد توجه قرار گرفت و رکوردهای قابل‌توجهی را در زمینه‌ی تعداد کاربران به ثبت رساند.

اینفینیتی وارد به تازگی جزئیات مربوط به به‌روزرسانی 1.29 Call of Duty: Warzone را منتشر کرده است. از مهم‌ترین موارد جدیدی که به بازی اضافه می‌شود، می‌توان لابی‌های خصوصی برای دو حالت وارزون و پلاندر را نام برد. این نوع لابی‌ها فعلا در حالت بتا قرار دارند تا تیم توسعه بتواند بر اساس بازخوردهای دریافتی، نقاط منفی را برطرف کرده و نقاط مثبت را تقویت کند. در حال حاضر هر فردی می‌تواند یک لابی خصوصی ایجاد کند اما قبل از هر چیز باید یک نکته‌ی بسیار مهم را در نظر داشت: برای ایجاد لابی خصوصی در حالت‌های بتل رویال و پلاندر به ترتیب به ۵۰ و ۳۰ کاربر نیاز است. یک گزینه‌ی سوم هم وجود دارد که مینی بتل رویال محسوب می‌شود. برای راه‌اندازی لابی مخصوص به آن حضور ۲۴ کاربر کافی است.

دیگر مورد مهمی که در به‌روزرسانی 1.29 Call of Duty: Warzone جای داده شده، فعلا مخصوص نسخه‌ی رایانه‌های شخصی است. در راستای کاهش حجم بازی روی این پلتفرم، تیم توسعه قابلیت Texture Streaming را فراهم کرده تا تکسچرهای مربوط به سلاح‌ها و اپراتورها از طریق اینترنت روی سیستم استریم شوند. باقی تسکچرها هم از روی خود دستگاه اجرا می‌شوند. این قابلیت تنها برای افرادی است که بعد از نصب Texture Pack DLC، وضوح تصویر سلاح‌ها و اپراتورها را روی High قرار داده‌اند. در نتیجه، کاربرانی که Low یا Medium را انتخاب کرده‌اند هیچ گونه بهره‌ای از آن نخواهند برد. در ضمن، آن دسته از افرادی که نگران حجم اینترنت خود هستند می‌توانند برای حجم مصرفی توسط Texture Streaming محدودیت روزانه تعیین کنند.

مطابق انتظار، به‌روزرسانی 1.29 جدا از امکانات جدیدی که به Call of Duty: Warzone می‌آورد، مشکلات و باگ‌های مختلفی را رفع می‌کند که در ادامه به تعدادی از مهم‌ترین‌هایشان اشاره شده است:

  • رفع مشکلی که باعث ارور HK:s=373408m=54293536:10635584 می‌شد.
  • رفع مشکلی که باعث می‌شد دوربین پس از ریوایو شدن کاربر به صورت سوم شخص شود.
  • رفع مشکل مربوط به چالش Win 3 Gulag Fights as Gaz
  • نمایش درست نام‌های کاربری در Friends List
  • رفع مشکلی که باعث می‌شد کاربران نتوانند بین Gas Grenade یا EMP Blast یکی را انتخاب انتخاب کنند. این باگ زمانی پیش می‌آمد که حالت Bumper Ping در تنظیمات دکمه‌ها انتخاب می‌شد.

در انتها لازم به ذکر است جدیدترین به‌روزرسانی Call of Duty: Warzone روی پلتفرم پلی‌استیشن 4 در حدود ۳۳ گیگابایت حجم دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا