1%
  • 10/10

با حالت‌های بازی وارزون موبایل آشنا شوید

تنوع رقابت‌ها

با حالت‌های بازی وارزون موبایل آشنا شوید ۳۵ ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
حالت های وارزون موبایل

شرکت اکتیویژن به تازگی فهرستی از حالت های کالاف دیوتی وارزون موبایل و نقشه‌های بازی منتشر کرده است.

تنها پنج روز به انتشار بازی Warzone Mobile باقی مانده و هوادارها برای تجربه بازی روزشماری می‌کنند. در این میان، یکی از سوال‌هایی که ذهن پلیرها را به خود درگیر کرده، حالت‌های مختلف بازی است که شرکت اکتیویژن به تازگی فهرست پلی لیست‌های بازی را به اشتراک گذاشته است.

با استناد بر اطلاعات منتشر شده از سوی تیم سازنده، بازی Call of Duty Warzone Mobile در مجموع دارای ۵ حالت مختلف است. اولین حالت، بتل رویال نام دارد که در آن ۱۲۰ بازیکن در نقشه کلاسیک وردانسک به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. حالت دوم، موبایل رویال بوده که از نظر ماهیت مشابه بتل رویال بوده، اما در آن نبردها سریع‌تر شده و ماموریت‌های بیشتر و لوت بهتری دارد.

حالت بعدی با نام Rebirth Resurgence شناخته می‌شود که از ۴۸ نفر پشتیبانی می‌کند و دارای نقشه Rebirth Island است. در این حالت، زمانی که حداقل یکی از هم‌تیمی‌های شما زنده باشد، پس از مرگ و با گذشت حدود یک دقیقه، بار دیگر در نزدیکی هم‌تیمی خود به بازی بازمی‌گردید.

حالت چهارم به Mosh Pit معروف است که در واقع برگرفته از مدهای کلاسیک بخش مولتی‌پلیر آنلاین سری کالاف دیوتی است. این حالت شامل مدهای Team Deathmatch و Domination و Kill Confirmed و Search & Destroy می‌شود که در آن ۶ بازیکن در برابر ۶ بازیکن مبارزه می‌‎دهند.

آخرین حالت بازی نیز Shoot the Ship نام دارد که در مدهای مختلف با سایر پلیرها رقابت می‌کنید. این مد نیز به طور ۶ بازیکن در برابر ۶ بازیکن بوده و سرعت مبارزات در آن‌ها بسیار بالا خواهد بود. گفتنی است که حالت‌های کلاسیک کالاف دیوتی وارزون موبایل شامل نقشه‌های Scrapyard و El Asilo، Hotel و Shipment و Shoot House می‌شوند.

بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل قرار است در روز ۲۱ مارس سال جاری (۲ فروردین پیش‌رو) به طور رایگان برای دو سیستم عامل اندروید و آی‌اواس منتشر شود. گفتنی است که در صورت پیش ثبت‌نام، یک باندل شامل اسکین شخصیت گوست، یک نشان و بلوپرینت چندین اسلحه را به صورت رایگان دریافت می‌کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

35 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments