آیا سوپ مکتاویش به Call of Duty: Warzone اضافه می‌شود؟

یک سورپرایز ویژه برای طرفداران

آیا سوپ مکتاویش به Call of Duty: Warzone اضافه می‌شود؟ عرفان بدری ۰ ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2019 و در ادامه Warzone باعث شدند تا دوباره شانس ملاقات با تعدادی از شخصیت‌های اصلی سه‌گانه Call of Duty: Modern Warfare داشته باشیم، اما آیا قرار است پس از چندین بار اشاره، بالاخره شخصیت محبوب جان سوپ مکتاویش را در این عنوان ببینیم؟

در حالی که مدت‌ها بود که تصور می‌شد استودیوی Infinity Ward بالاخره روزی نسخه‌ی چهارم سری Call of Duty: Modern Warfare را می‌سازد، در سال ۲۰۱۹ شاهد رونمایی از ریبوت شدن این مجموعه بودیم. در  Call of Duty: Modern Warfare 2019 تعدادی از شخصیت‌های نمادین این سری که مهم‌ترینشان کاپیتان پرایس بود، بازگشتند. پیش از عرضه‌ی این عنوان، شایعاتی درباره‌ی حضور کاپیتان جان سوپ مکتاویش در آن منتشر شده بود، اما متاسفانه تنها در طول داستان چند اشاره به او می‌شد و ما نتوانستیم که خود او را ببینیم. در فصل قبلی Call of Duty: Warzone نیز یک اشاره‌ی دیگر به این شخصیت محبوب می‌شود، اما هنوز هم طرفداران موفق به دیدن او نشدند. اکنون این طور که به نظر می‌رسد، سوپ مکتاویش قرار است یکی از سورپرایزهای جذاب توسعه دهندگان در فصل جدید Call of Duty: Warzone باشد.

اخیرا یکی از منابع خبری مهم و برجسته‌ی بازی Call of Duty: Warzone که با نام ModernWarzone فعالیت می‌کند، در توئیتر خود چندین پست به اشتراک گذاشته که در آن ایموجی صابون (Soap) را به کار برده است. این منبع خبری به طور مستقیم هنوز چیزی را تائید نکرده است، اما استفاده از این ایموجی باعث شده تا بسیاری از کاربران فکر کنند که این منبع به اضافه شدن شخصیت جان سوپ مکتاویش به Call of Duty: Warzone در فصل جدید آن اشاره می‌کند. ModernWarzone همچنین بخشی از تریلر فصل جدید را که یکی کشتی در آن نمایش داده می‌شود، به اشتراک گذاشت و در توضیحات آن یک سری از دیالوگ‌های کاپیتان پرایس و سوپ را نوشت که احتمالا به این اشاره دارد که سوپ مکتاویش درون آن کشتی است.

هنوز هیچ چیزی به صورت رسمی تائید نشده است، اما بعید است با وجود محبوبیت این شخصیت، شاهد اضافه شدن آن به عنوان یک اپراتور قابل بازی به Call of Duty: Warzone نباشیم. این اولین شایعه درباره‌ی اضافه شدن سوپ نیست، اما امیدواریم که آخرین شایعه باشد.

از آنجایی که به نظر می‌رسد استودیوی Sledgehammer Games وظیفه‌ی توسعه‌ی جدیدترین نسخه‌ی Call of Duty را در سال جاری میلادی بر عهده دارد، شاید در سال ۲۰۲۲ شاهد انتشار دنباله‌ی Call of Duty: Modern Warfare 2019 توسط استودیوی Infinity Ward باشیم. بازی Call of Duty: Warzone هم‌اکنون به صورت رایگان در پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، PS4 ،PS5 Xbox One ،Xbox Series S و Xbox Series X در دسترس است. فصل جدید این عنوان از تاریخ ۲۵ فوریه (۷ اسفند) شروع خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا