#مهسا_امینی

درخواست کاربران برای تغییر بلوپرینت اسلحه در بازی Call of Duty: Warzone ادامه دارد

مشکل از ظاهر سلاح است

اسلحه در بازی Call of Duty: Warzone

طبق اعلام کاربران در فضای مجازی، اخیرا درخواست‌های بازیکنان برای رفع یک مشکل بزرگ در بلوپرینت اسلحه در بازی Call of Duty: Warzone همچنان ادامه دارد. اما آیا استودیو ریون سافتور (Raven Software) بالاخره دست به کار می‌شود؟

عنوان Warzone که اخیرا با آپدیت نقشه کلی و رفتن به دوران جنگ جهانی دوم نام آن به Warzone Pacific تغییر کرده، بدون شک یکی از محبوب‌ترین و بهترین بازی‌های بتل رویال است که طی چند سال اخیر مدام آپدیت شده و کاربران فعال بسیار زیادی را هم دارد. در این بازی شما مثل سایر عناوین این سبک، به صورت تکی یا همراه با دوستان خود همگی داخل یک جزیره بزرگ می‌پرید؛ سپس باید سعی کنید تا آخرین لحظه زنده مانده و نفر یا تیم اول شوید تا بیشترین امتیاز را دریافت کنید!

این مکانیزم خیلی ساده است، اما موردی که می‌توانست برای کاربران نگرانی‌های بسیاری را به وجود بیاورد، اضافه کردن بلوپرینت اسلحه مختلفی بود که ظاهر جذابی داشتند. اگر این سلاح از نظر قدرت توان بیشتری را نسبت به دیگر تفنگ‌های ساده داشتند، عملا Warzone به یک بازی Pay-To-Win تبدیل شده و بازیکنان برای داشتن قوی‌ترین سلاح باید پول واقعی پرداخت می‌کردند. اما سازندگان سعی کرده‌اند تا این عملکرد هرگز در این بازی وجود نداشته باشد؛ این یعنی اگر شما خیلی پول زیادی را هم برای اکانت خود خرج کنید و سلاح و اسکین‌های بسیار جذابی را هم بخرید، نهایتا همه چیز در حد ظاهر بوده و هیچ برتری نسبت به دیگر بازیکنان با سلاح بدون بلوپرینت ویژه نخواهید داشت.

این در حالی است که همین بلوپرینت‌ها اسلحه در بازی Call of Duty: Warzone هرچند که فقط یک شکل ظاهری برای تفنگ است، اما برای برخی بازیکنان جذابیت خاصی دارد. به همین منظور نیز افراد چالش‌های مختلف را انجام داده و حتی پول می‌دهند تا آن‌ها را دریافت کنند؛ در حالی که یک مشکل بزرگ، مانع شخصی‌سازی و استفاده کامل از این بلوپرینت‌ها می‌شود.

ببینید در واقع وقتی که شما بلوپرینت اسلحه در بازی Call of Duty: Warzone را دریافت می‌کنید، این سلاح خود شامل یک‌سری اتچمنت‌های خاص می‌شود که از پیش برای آن تعریف شده است. این یعنی شاید شما اصلا این تفنگ خاص در دسته عادی را ارتقا نداده و اتچمنت‌های زیادی را هم برای آن باز نکرده باشید، اما در بلوپرینت بدون در نظر گرفتن این موضوع، برخی جزئیات به سلاح اضافه یا از آن کم شده است. با این حال، شاید شما ظاهر و طرح این تفنگ را خیلی دوست داشته باشید، اما عملکرد آن با اتچمنت پیش‌فرض اصلا خوب نباشد!

با این حساب باید خود به صورت دستی برخی موارد را تغییر داده و به اصطلاح آن را شخصی‌سازی کنید، در حالی که با عوض کردن اتچمنت‌های اسلحه، احتمالا شکل ظاهری آن تغییر خواهد کرد! برای مثال وقتی که روی نوک سلاح یک طرح خاص وجود دارد، شما با عوض کردن Barrel دیگر شاهد این ظاهر زیبا نخواهید بود. این مشکل مدت‌هاست که برای پلوپرینت اسلحه در بازی Call of Duty: Warzone ادامه دارد و حال دیگر صدای کاربران را درآورده است.

در واقع چیزی که بازیکنان می‌خواهند، این است که افراد بتوانند بدون مشکل سلاح با طراحی زیبای خود را دستکاری کنند و مشکلی در شکل ظاهری آن به وجود نیاید. برای مثال این مورد دقیقا در بازی موبایلی Call of Duty وجود دارد؛ به نحوی که با گرفتن سلاح Epic یا Legendary در این بازی، شما اگر برخی اتچمنت‌ها را هم عوض کنید، هیچ تغییری در شکل ظاهری آن به وجود نخواهد آمد. اما آیا این روند به Warzone هم اضافه می‌شود؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا