#مهسا_امینی

مد Armored Royale از پلی‌لیست‌های CoD: Warzone حذف شد!

دریای باگ انتها ندارد

مد Armored Royale

استودیوی ریون سافتور با انتشار یک بیانیه‌ی کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر اعلام کرد مد Armored Royale از پلی‌لیست‌های CoD: Warzone حذف شده است.

بازاریابی، امر بسیار مهمی برای دستیابی به موفقیت به شمار می‌رود. از همین رو، استودیوها و شرکت‌های بازیسازی معمولا در فاصله‌ی نسبتا کوتاهی به عرضه‌ی یک محصول شروع به تبلیغ آن می‌کنند. الکترونیک آرتز در اقدامی غافل‌گیرکننده از چنین رویه‌ای پیروی نکرد و محصول بتل رویال خود، یعنی Apex Legends را به صورت کاملا ناگهانی معرفی و منتشر کرد؛ اقدامی که از قضا موفقیت‌های زیادی را برای سازندگان و ناشر بازی به ارمغان آورده است. با گذشت حدودا یک سال از این اتفاق، اکتیویژن دست به اقدام مشابهی زد و Call of Duty: Warzone را به صورت کاملا ناگهانی منتشر کرد؛ یک بازی رایگان که در ژانر بتل رویال ساخته شده است.

ریون سافتور (Raven Software) با انتشار یک بیانیه‌ی کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر اعلام کرد مد Armored Royale را از پلی‌لیست‌های CoD: Warzone حذف کرده است. با توجه به توضیحات ارائه شده، تعدادی از کاربران طی چند وقت اخیر باگی را گزارش کرده‌اند که به رقبا اجازه می‌دهد نامرئی شوند. ریون هم Armored Royale را به صورت موقت از پلی‌لیست حذف کرد تا فرایند بررسی را آغاز کرده، عامل ایجاد باگ را بیابد و نهایتا آن را رفع کند. نخستین باری نیست که Armored Royale به خاطر یک باگ از دسترس خارج می‌شود. در گذشته باگی در این مد وجود داشت که به کاربران اجازه می‌داد سوار هلی کوپتر شده و نامرئی شوند.

در Warzone، کاربران در حالی که تنها به یک سلاح کلت مجهز هستند، در جزیره‌ای فرود می‌آیند. کاربران می‌توانند از طریق گشت و گذار در محیط یا کشتن رقبا پول جمع‌آوری کرده و از آن برای خرید تجهیزات و سلاح‌های مد نظر استفاده کنند. هدف آن‌ها، زنده ماندن به عنوان آخرین جوخه است. Armored Royale، جز در یک مورد ویژگی‌ها و روند مشابهی دارد. کاربران در جریان Armored Royale می‌توانند از کامیون‌های زرهی بهره ببرند. همان‌طور که از اسمش می‌توان حدس زد، بدنه‌ی این وسیله‌ی نقلیه به ورقه‌هایی مجهز شده که باعث می‌شوند نوار سلامتی طولانی‌ای داشته باشد. علاوه بر این، روی سقف کامیون شاهد قرار گرفتن یک تیربار قدرتمند هستیم که به راحتی می‌تواند نیروهای دشمن را از پا درآورده یا وسائل نقلیه‌‎شان را نابود کند.

تری‌آرک قصد دارد به مناسبت روز ولنتاین Kiss Confirmed را به پلی‌لیست‌های Call of Duty: Black Ops Cold War اضافه کند که بر اساس Kill Confirmed طراحی شده است. در Kiss Confirmed خبری از مدال نیست و کاربر پس از کشتن دشمن باید آبنباتی قلبی شکل را جمع‌آوری کند. در ضمن، استودیوی آمریکایی اعلام کرد به مناسبت روز ولنتاین میزان اکس‌پلی‌های دریافتی در بازه‌ی زمانی ۱۲ الی ۱۵ فوریه (مصادف با ۲۴ الی ۲۷ بهمن) دو برابر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا