دکتر دیس‌ ریسپکت معتقد است آپدیت فصل دوم بازی وارزون 2 آن را نجات نمی‌دهد

دکتر بهتر می‌داند!

دکتر دیس‌ ریسپکت معتقد است آپدیت فصل دوم بازی وارزون 2 آن را نجات نمی‌دهد علی طوسی ۱ ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ اخبار بازی
آپدیت فصل دوم بازی وارزون 2

دکتر دیس‌ ریسپکت استریمر معروف بازی‌های ویدیویی معتقد است آپدیت فصل دوم بازی وارزون 2Warzone 2 هم آن را نجات نخواهد داد

دکتر دیس‌ ریسپکت (Dr Disrespect) استریمر شناخته‌شده میان گیمرهای سراسر جهان در استریمر اخیر خود صریحا اعلام کرد به آپدیت فصل دوم بازی وارزون 2 اعتماد ندارد و فکر نمی‌کند بتواند کال آو دیوتی: وارزون ۲ (Call of Duty: Warzone 2) را نجات دهد. کسانی که او را می‌شناسند به خوبی می‌دانند وی همیشه منتقد جدی بازی‌های ندای وظیفه بوده و ایرادات بسیاری را به Warzone وارد می‌داند. با تمام این اوصاف، وی همیشه به استریم این اثر بتل رویال با تولیدکنندگان محتوای دیگر از جمله TimTheTatman می‌پردازد.

اگر بخواهیم صادقانه به تاریخچه دکتر دیس‌ ریسپکت و کال آو دیوتی: وارزون نگاه کنیم، آن‌ها هیچوقت اوقات خوشی را تجربه نکرده‌اند. دکتر دیس‌ ریسپکت بارها طی استریم‌های خود اعلام کرده که قصد کنار گذاشتن بازی Call of Duty: Warzone را داشته و بارها به توسعه‌دهندگان و طرفداران این اثر توهین کرده است. وی حتی به دلیل تاکسیک بودن (سمی بودن) در چت وارزون یک بار از این عنوان بن شد. نکته جالب هم همینجاست که با در نظر گرفتن تمام این جریانات، وی باز هم بارها به Call of Duty: Warzone بازگشته و این بار هم در راستای بیانات خود آپدیت فصل دوم بازی وارزون 2 را بی‌اثر در برابر نجات این بازی بتل رویال می‌داند.

چرا دکتر دیس‌ ریسپکت معتقد است آپدیت فصل دوم بازی وارزون 2 ناجی این اثر نیست؟

طی استریم اخیر Dr Disrespect که با همکاری TimTheTatman و FaZe Doozy همراه بود، وی حریف مقابلش را دست کم گرفت و توسط او در بازی حذف شد. پس از این اتفاق ناگوار برای دکتر دیس‌ ریسپکت، عصبانیت او برانگیخته شد و ادعا داشت حتی آپدیت فصل دوم بازی وارزون 2 هم نخواهد توانست این بازی را نجات دهد؛ او معتقد است به‌روزرسانی جدید ورزون ۲ هم توانایی ایجاد لذت را در این اثر نخواهد داشت.

پس از اینکه او حسابی عصبانیت خود را تخلیه کرد، دوباره اذعان داشت که به‌روزرسانی جدید زیاد نمی‌تواند مشکلات بازی را حل کند. او فکر می‌کند که حتی بعد از آپدیت هم دوباره کمی هیجان‌زده خواهد شد، به بازی خواهد بازگشت و دوباره خواهد مرد. دکتر دیس‌ ریسپکت در حالی که معتقد است به دیدگاه تیم سازنده باور ندارد، گفت:

فکر نمی‌کنم این بازی درست بشه!

دکتر دیس‌ ریسپکت که از آپدیت فصل دوم بازی وارزون 2 ناامید است ادعا کرد بازی‌های ساخته‌شده توسط استودیو تری‌ آرک (Treyarch) را بیشتر ترجیح می‌دهد و نسخه اصلی Call of Duty: Warzone را برتر از این دنباله می‌داند. حالا دیگر کاملا مطمئنیم که Dr Disrespect اصلا از تغییرات نسخه دوم وارزون نسبت به اثر اوریجینال راضی نیست.

در نهایت باز هم مثل همیشه بینندگان و طرفداران مجبور به درک وی و تحمل توهین‌های ناتمام او هستند. چرا؟ پاسخ ساده است. دکتر دیس‌ ریسپکت همیشه عادت به بددهنی و توهین به سری Call of Duty: Warzone دارد و این رویه دیگر برای همه عادی به حساب می‌آید. دکتر همیشه توهین می‌کند و روز بعد باز هم وارزون را استریم می‌کند. اما سوال اصلی که برای مخاطب پیش می‌آید اینجاست که آیا وی محتوای سرگرم‌کننده‌ای برای تماشاگر دارد یا خیر؟ پاسخ این سوال را به شما کاربر گرامی ‌واگذار می‌کنم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا