مپ جدید بازی Call of Duty: Warzone 2.0 بازیکنان را به ژاپن می‌برد + ویدیو

جزیره‌ای متفاوت و زیبا

در تریلر منتشر شده از مپ جدید بازی Call of Duty: Warzone 2.0 شما می‌توانید شاهد نقشه آشیکا (Ashika Island) باشید که حالت Resurgence را بازمی‌گرداند.

مدتی از عرضه بازی کالاف دیوتی وارزون 2 می‌گذرد و یکی از درخواست‌های کاربران برای پیشرفت این عنوان بتل رویال، اضافه کردن یک نقشه تکتیکال و کوچک‌تر، برای حالت Resurgence است. در واقع وقتی که سال آخر بازی Warzone شاهد اضافه شدن نقشه نه چندان خوب کالدرا (Caldera) بودیم، بسیاری از بازیکنان به نقشه‌های کوچک‌تر بازی مثل Rebirth Island پناه بردند تا همچنان از گیم پلی سریع‌تر وارزون لذت ببرند.

با این وجود پس از آنکه عنوان Warzone 2 در اختیار افراد قرار گرفت، متاسفانه نقشه Rebirth از بازی قبلی برداشته شد و در حال حاضر، هیج مپ کوچک‌تری در هیچکدام از هر دو بازی وارزون وجود ندارد. این در حالی است که اخیرا کمپانی اکتیویژن (Activision) مپ جدید بازی Call of Duty: Warzone 2.0 را برای سیزن دوم این عنوان معرفی کرده تا حالت Resurgence مجددا به وارزون اضافه شود.

این مپ که جزیره آشیکا نام دارد، از نظر ابعاد از هر دو مپ تکتیکال قبلی سری وارزون، یعنی Rebirth Island و Fortune’s Keep بزرگ‌تر است و بین ۴۰ تا ۵۰ بازیکن را برای رقابت دعوت می‌کند. همچنین نکته قابل توجه اینجاست که این نقشه صرفا برای حالت بتل رویال نیست و شما در بخش DMZ هم می‌توانید در جزیره آشیکا بازی کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا